Jak mieć uśmiech jak z Hollywood?


Czy wiesz, że człowiek, który dostaje nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, razem z legendarną statuetką dostaje zwykle także bon na operację wybielania uzębienia? Nic dziwnego, przecież perfekcyjne uzębienie jest kluczowe w tym zawodzie. I nie tylko.

Na co zwracają uwagę osoby, które cię pierwszy raz widzą? Na pewno są to ubiór, sposób wyrażania się, barwa oczu. No i rzecz jasna uśmiech. Nie oszukujmy się, każdy ocenia świeżo poznaną osobę po cechach zewnętrznych. W wypadku, kiedy napotkany posiada brzydkie, wybrakowane zęby, jest po prostu niepochlebnie oceniany. W państwach zachodnich uważa się, że obowiązkiem każdego porządnego człowieka jest dbanie o zęby. Posiadając brzydkie zęby nie da się osiągnąć zaszczytów w wielu zawodach. To również bardzo ważne dla świeżych absolwentów uczelni – gdy idziesz na rozmowę o posadę, rozsądnie dopasowujesz strój, ale czy zastanawiasz się nad tym, czy twoje zęby prezentują się dobrze? Człowiek, który będzie cię rekrutował na tą posadę, z pewnością będzie spoglądał na twoje zęby i ich prezencja będzie miała spore znaczenie…

dentysta

Autor: jamesvandyke
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj też

O ile poszukujesz dentysty, który efektywnie sprawi, że twój uśmiech będzie lśnił cudną bielą, do Google wklep sformułowanie „wybielanie zębów”. Oczywiście miejscowość możesz zmienić na taką, która ci pasuje.

Ale dobra opieka nad uzębieniem to nie jedynie wybielanie. Fundamentalne jest przestrzeganie regularnych kontroli kondycji zębów. Jeżeli pragniesz, by twoje www.medimix.pl były mocne cały czas, wizytuj dobrego specjalistę przynajmniej trzy razy w trakcie roku. Dobry zakład dentystyczny w stolicy Dolnego Śląska znajdziesz, do Google wklejając hasło „dentysta Kraków”.

Ciekawy artykuł:

Zanim wybierzesz konkretny gabinet poszukaj w internecie opinii na jego temat.

Wejdź na ten link, by przeczytać podobne materiały. Dla przykładu zobacz serwis (https://www.gabinet-dietetyczny.pl/pakiety-dietetyczne/pakiet-odchudzanie/), który omawia interesującą Cię tematykę, a niewątpliwie się nie zawiedziesz.

W cyberprzestrzeni są branżowe witryny, na których zalogowani wymieniają się doświadczeniami, związanymi z leczeniem w danym ośrodku lekarskim.

Napisał