Modele butów z ubiegłego wieku wracają do łask.


Tagi: , ,
Istnieje stwierdzenie, iż obuwie jest zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od paru sezonów można zauważyć, iż producenci obuwa praktycznie prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Dziś zajmiemy się trzema spośród wielu innych marek.
Na początek zrecenzujemy buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia ma swe początki jeszcze w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej cenionych wśród społeczności amerykańskiej, ze względu na wysoką jakość użytych materiałów oraz pomimo postępu w produkcji, nadal są szyte przez pracowników. Sprawia to, że każda para butów jest trochę inna, przez to unikalna. Poprzednio, aż do roku 2000 model nazywany był air max III, dopiero później w ciągu jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90. Szczęśliwie modele aktualne owej linii wytwarzane są przy użyciu najnowszych technologii. Ciągle używany jest nubuk albo zamsz, syntetyczna wysokiej jakości skóra i siatka polietelyenowa, lecz but wytwarzany jest w technologii bezszwowej, przy użyciu termozgrzewalnej taśmy.

Zobacz naszą następną podstronę. Tam zamieściliśmy frapujące informacje. Prosimy – doczytaj szczegóły (https://galerialucznik.pl/pl/menu/przybory-do-szycia/nici/nici-do-haftu-695.html). Będzie nam niezmiernie miło, jeśli posty się spodobają.

Wszystko to decyduje, iż noszenie obuwia serii air max jest nawet częścią kultu. Następną marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie trzeba przedstawiać? Podobnie jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach zawitały buty adidas la trainer . Linia posiada piękną historię. Wracając myślami do roku 84-go ubiegłego wieku i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój debiut miała akurat najświeższa perełka marki adidas. Sam but wyróżniał się na tle konkurencji

w pełni regulowanym systemem amortyzacji Vario cechującym się zamiennymi kołkami umiejscowionymi w podeszwie. Cholewkę wykonano podobnie jak model amerykańskiej marki z naturalnego zamszu oraz nylonu, fragmenty narażone na przeciążenia wykonano z pomocą ”pancernej” polietylenowej siatki. Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, sneakersy charakteryzują się klasycznym możemy nawet stwierdzić, że vintage’owym wyglądem, rzecz jasna gruntownie odświeżonym. But nie jest masywny, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o widocznym sportowym przeznaczeniu, dlatego wyśmienicie sprawdzi się na korcie tenisowym, czy na bieżni. Ostatnie na naszej liście są buty męskie timberland, które bardzo odbiegają nie tylko wyglądem ale i przeznaczeniem od pozostałych dwu modeli. Buty amerykańskiej firmy Timberland zdobyły największy rozgłos dzięki linii Premium 6, owych rozpoznawalnych piaskowo-żółtych butów. Obuwie tej firmy wytwarzane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest stosunkowo wysoka, ale charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Oznacza to tyle, że będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla mężczyzny jest bardzo ważne.

Łatwo stwierdzić, iż stare modele znów są modne, a noszenie ich uznawane jest jako znak poczucia dobrego stylu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się świeżym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech każdego modelu.