Prowadzisz firmę i musisz często nadawać przesyłki? Korzystasz z naszej rodzimej Poczty, ale potrzebujesz lepszej jakości usług?


Nieistotne, czy masz prężnie działający sklep w Internecie, czy przeważnie występujesz w roli klienta, z pewnością nie raz byłeś w sytuacji, kiedy musiałeś nadać paczkę. Sporo ludzi wciąż korzysta jedynie z usług Poczty Polskiej, dlatego że tanio, wygodnie, bez komplikacji, lecz czy tak jest rzeczywiście?

Dzisiaj obserwujemy rozwój e-biznesu, razem z nim i usługi kurierskie mają się lepiej. Faktem jest, że na rynku polskim istnieje bardzo dużo różnych firm, oferujących wysyłki kurierskie, jednak wszystkie mają dość podobny sposób działania . Doręczenie paczki, na terenie kraju w 24 godziny nikogo już nie dziwi, niewielki odsetek uszkodzeń, lub zagubień paczek tak samo jest już czymś normalnym, koszt wysłania paczki nie jest już tak duży i z pewnością zadowoli każdego, kto spodziewa się szybkiej i profesjonalnej obsługi.

kurier

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego więc klienci z niechęcią korzystają z tych usług? Prawdopodobnie z tego powodu, iż wciąż panuje przeświadczenie, iż kurier online przeznaczony jest dla dużych firm, korporacji, a zwykły Kowalski wyda bardzo dużo pieniędzy, za choćby nadanie najzwyklejszego listu. Jak w każdej opowieści i tutaj jest ziarnko prawdy.

Nie czekaj- przejdź do serwisu skuteczne pozycjonowanie strony, aby otrzymać ciekawe fakty na opisywany w tekście zagadnienie. Oczekujemy na twą opinię!

Firmy oferujące sprzedaż na wysyłkę płacą znacznie mniej za te same usługi kurierskie, a to w wyniku umowy zawartej z danym przewoźnikiem.

Jednakże każdy z nas, może korzystać z oferty brokera kurierskiego. Jest to wciąż silniej rozwijająca się sieć nadań przesyłek, inaczej mówiąc broker kurierski jest pośrednikiem pomiędzy klientem, a firmami kurierskimi, punkty zlokalizowane są często w dużych miastach, bądź w centrach handlowych . Standardowy broker ma w ofercie usługi dostarczane przez parę firm, co ma wpływ na spadek ceny i dostosowanie usług do zapatrywań klienta, dlatego za cenę podobną, albo wręcz niższą, aniżeli w przypadku normalnej poczty, możemy wysłać paczkę, która z pewnością będzie szybko oraz fachowo doręczona do adresata.

Przeanalizujmy przy wysyłce następnej przesyłki, zamiast zanosić ja do świetnie znanej każdemu firmy z żółtą trąbką, warto się dowiedzieć, czy w naszej okolicy nie działa któryś broker kurierski.

Nie możesz doczekać się innych wątków? Przygotowaliśmy dla Ciebie hiperłącze (https://kwmediator.pl/), które da Ci możliwość, by zapoznać się z dużą porcją nowych treści.

W końcu zapytanie o metodę wysyłki i wycenę nic nie kosztuje, a może akurat takie usługi bardziej nas zadowolą.