Biuro detektywistyczne we Wrocławiu.


Biuro detektywistyczne ma swoją siedzibę we Wrocławiu, lecz swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Świadczy usługi detektywistyczne na wysokim poziomie, wedle najwyższych standardów działań dzięki czemu zyskało zaufanie klientów w całym kraju. Ponad 25 lata doświadczenia i zamiłowania w to co się robi – tak w skrócie opisać można tą agencję detektywistyczną. Wrocław posiada zatem placówkę, która od długich lat dba o interesy swoich mieszkańców.

Detektyw

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
Bazując na posiadanej wiedzy i kompetencjach spełniamy najbardziej nietypowe zadania, z dobrym rezultatem. Misją biura jest rzetelne niesienie pomocy i rozwiązywanie problemów z całkowitym zachowaniem zasad dyskrecji.

Przedsiębiorstwo jest wpisana do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Biuro zatrudnia wysoko wyedukowanych specjalistów: detektywów licencjonowanych, ochroniarzy oraz zabezpieczenia technicznego, ale też specjalistów prawa i informatyków. To fachowcy posiadający bogate doświadczenie w pracy, zdobyte m.in. w czasie służby w policji w wydziale przestępczości gospodarczej a także techniki operacyjnej. Biuro to gwarantuje fachową pomoc i rozwiązanie rozmaitych problemów.

Oferta agencji detektywistycznej skierowana jest do osób indywidualnych oraz biznesmenów, którzy z różnorodnych względów potrzebują fachowej pomocy detektywa w problemach z zakresu spraw rozwodowych, poszukiwania osób oraz mienia, przeprowadzeniu ustaleń majątkowych,zebraniu dowodów w sprawach, w których toczy się postępowanie o wykroczenia skarbowe,ochrony znaków towarowych, kontroli prawdziwości danych dotyczących szkód zgłaszanych ubezpieczycielom itp.

Agencja detektywistyczna we Wrocławiu kooperuje z instytutami ekspertyz sądowych, wykonującymi badania i robiącymi ekspertyzy w rozmaitych obrębach kryminalistyki.W toku wykonywanych usług w zależności od typu sprawy, biuro – wybierz materiały biurowe Szczecin – współpracuje również z Organami prowadzącymi postępowania karne. Na bieżąco kooperuje też ze znaną Kancelarią Adwokacką, oferując Klientom kompleksową obsługę prawną.

Dodatkowo biuro oferuje badanie (rentgen klatki piersiowej) wariografem, czyli z wykorzystaniem wykrywacza kłamstw, realizowane przez Biegłego Sądowego z zakresu wariografii o dużym doświadczeniu i praktyce zawodowej. W trosce o poprawne udokumentowanie wydarzeń, uzyskanie interesujących danych oraz kontrolowaniu ustaleń, detektywi z biura wyposażeni są w nowoczesny oraz najlepszy pod względem techniki sprzęt.