Endermologia, kwas hialuronowyKiedyś, jeśli widzieliśmy, że coś nam nie odpowiada w naszym wyglądzie bardzo często ubieraliśmy ciuchy, które miały ukryć owe niedoskonałości. Później powoli zaczęliśmy rozumieć, że nasze ciało to coś na podobiznę plasteliny, tzn. że sami damy radę je kształtować.

Oczywiście nie tak prosto jak kawałek plasteliny, ale systematyczny wysiłek pozwala nam na osiągania celów, czyli na przykład zrzucenie zbędnych kilogramów.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeżeli tak, to sprawdź ten unikalny serwis. Przeczytasz tam wiadomości, które okażą się dla Ciebie wartościowe.

Jednak są takie sytuacje, że tylko ćwiczenia to nie wszystko. Z tego powodu na pomoc przychodzi m.in. medycyna estetyczna. Można np. sporo zmienić dzięki zabiegom , które pomagają w pozbywaniu się cellulitu. Taka endermologia, czyli likwidowanie wspominanego cellulitu to świetna metoda pozwalająca kobietom pozbyć się od kompleksów. Endemologia to rodzaj masażuwpływający na tkankę łączną, co pozwala na właściwie wymodelowanie ciała. Oczywiście taki masaż powinniśmy powtarzać parę a

www

Autor: anka nevasilyeva
Źródło: http://www.flickr.com

czasem i kilkanaście razy, żeby uzyskać upragniony efekt. Ale rezultat naprawdę potrafi zaskoczyć.

Lepszy wygląd w kilka chwil
W obecnych czasach kult piękna doprowadził do tego, że każda kobieta chce coś poprawić w swoim wyglądzie. Nawet kobiety zdawać, by się mogło piękne stale starają się coś ulepszyć. Niestety często prowadzi to do nie do końca ładnych w ogólnym odbiorze efektów. Nawet, jeśli chodzi o kwas hialuronowy, który się wchłonie po pewnym czasie trzeba uważać, byśmy nie przesadzili. Wspomniany kwas używa się do uzupełnienia różnego typu ubytków. Powiększanie ust, czy uzupełnianie zmarszczek często wiąże się z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Można również za pomocą tego kwasu powiększyć piersi.

Jednak ze względu na to, że kwas ten jest pochłaniany przez nasz organizm trzeba, co jakiś czas powtarzać zabiegi. Jest to niezbyt mocna ingerencja w nasz organizm, bo jak wiemy są mocniejsze sposoby, których efekty są bardziej widoczne i jeżeli na przykład chodzi o powiększanie warg, to zabieg trzeba ponawiać, ale w większych odstępach czasu niż w momencie, gdy używany jest kwas. Zresztą, kiedy mamy usta zrobione kwasem to możemy przestać, ale w momencie, gdy do powiększenia ust używany jest inny specyfik, jeśli nie chcemy wyglądać gorzej niż przed zabiegiem jesteśmy skazani na stałe poprawki ust. Kwas hialuronowy ma tę zaletę, że po jakimś czasie zostanie pochłonięty całkowicie i nie zapomnimy, że kiedyś wybraliśmy się na taki zabieg. Jeśli, więc chcemy coś zmienić, to naprawdę warto pójść do salonu medycy estetycznej i spytać o zabieg.
Tagi: , , ,