Co brać pod uwagę, wybierając krem do twarzy?

0 Comment


W obecnych czasach stosowanie kosmetyków do twarzy to jest podstawa podstawowej pielęgnacji. Używamy kremów nie jedynie ażeby wyglądać ładniej, ale czasem wręcz ze względów zdrowotnych, przykładowo kiedy posiadamy bardzo odwodnioną skórę, która aż nas swędzi, dopóki jej nie nawilżymy.

krem

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Kremów na rynku jest całe mnóstwo, każdy odnajdzie kosmetyk właściwy dla siebie i dla swojej skóry. Do wyboru jest rzecz jasna niemało kremów w różnych półkach cenowych, zaczynając od kremów dość niedrogich, przez te troszkę droższe, jak przykładowo krem do twarzy vichy, po te bardzo drogie, , które kosztują nawet kilkaset złotych, , które zawierają mocno ekskluzywne składniki. W znakomitej większości przypadków kremy droższe działają lepiej, jest to prawda. Jednakże istnieją kremy, które nie kosztują tak dużo, jak chociażby taki polski iwostin capillin krem na naczynka, który jest w dość niewysokiej cenie i może się poszczycić świetnym działaniem- interesujące informacje o kremie do twarzy vichy.
Aczkolwiek kupując kosmetyk nie możemy kierować się przecież jedynie jego ceną! Po pierwsze musimy patrzeć na przeznaczenie kremu jak również wymagania naszej cery. I tak kiedy mamy skórę wysuszoną czy wręcz nawet odwodnioną, niezbędnie kupmy nawilżający krem do twarzy vichy. Kosmetyk ów nawilży naszą cerę i sprawi, że stanie się ona wygładzona i mocno nawilżona.

Jeżeli na naszej twarzy wystąpiły pierwsze zmarszczki, to świetnie jest zakupić krem na zmarszczki mimiczne. Kremy takowe zwykle oznaczane są na pudełkach jako 35+, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby – będąc młodszymi – także taki kosmetyk używać zapobiegawczo, bowiem sprawdzi się tu przysłowie: lepiej zapobiegać (niedoskonałościom) niż je zwalczać. Jeśli natomiast posiadamy cerę naczynkową, która z łatwością się czerwieni, to dobrze jest nabyć iwostin capillin krem na naczynka- czytaj więcej o kremie iwostin capillin na naczynka.

Kupując kosmetyk dla siebie, nie zapominajmy przede wszystkim, żeby kierować się wymaganiami własnej skóry. Pomyślmy, czego od kosmetyku oczekujemy – nawilżenia, usunięcia zmarszczek, czy może likwidacji trądziku albo brzydkich blizn? Aktualnie posiadamy kremy prawie na wszystkie problemy ze skórą, tak więc wystarczy dobrze poszukać, a na pewno wynajdziemy ten najbardziej właściwy dla swojej cery i jej wymagań.
Tagi: , , ,