Parę kilogramów chudsza


W świecie, gdzie wzorem dla wielu są modelki z okładek czasopism każda zwykła dziewczyna musi zgubić parę kilogramów. Patrzymy na panie mierzące ponad 170cm, ważące około pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, by też tak wyglądać. Nie jest to najlepszy punkt odniesienia. Ale, jeżeli naprawdę dokucza nam parę lub kilkanaście kilo więcej warto pomyśleć o odchudzaniu. Jak szybko schudnąć?

odchudzannie

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Odpowiedź nie jest prosta. Trzeba wprowadzić w codzienność wiele zmian. Trzeba zacząć trenować, przynajmniej dwa razy dziennie, nie jeść słodyczy i nie zapominać o pięciu regularnych posiłkach. Do tego powinniśmy pić sporo wody. To jedyny sposób na to by pozbyć się nadmiaru kilogramów w miarę szybko. Jednak, jeśli chcemy by rezultat dało się zauważyć po czternastu dniach powinniśmy iść do dietetyka i zapłacić za zajęcia z trenerem personalnym. Dzięki temu w szybkim czasie schudniemy – interesująca strona najważniejsze, schudniemy racjonalnie, bez obawy, że zaszkodzimy sobie. Niesamowite diety nie są zdrowe (strona www). Nie możemy wierzyć, gdy czytamy, że w tydzień będziemy mięć dziesięć kilogramów mniej. W tego rodzaju reklamach zapomniano stwierdzić, że po następnych dwóch tygodniach wrócimy do poprzedniej wagi.

Wszyscy doskonale wiedzą, że sport to zdrowie. Poza tym właściwa dieta i rzeczywiście czujemy się lepiej. Ale najważniejsze jest to by być regularnym. Niestety dla ogromu ludzi zdrowy tryb życia to chwilowa moda. Zachcianka na coś innego. Kiedy tymczasem powinniśmy pamiętać o tym, że ciało mamy tylko jedno. Jeżeli zależy nam na tym, by mieć siłę i energię do działania

odchudzanie

Autor: Studio Pięknego Ciała LADOS
Źródło: Studio Pięknego Ciała LADOS

powinniśmy stosować zdrowe nawyki na stałe. Nie powinniśmy poddawać siebie rollercoster’owi w postaci przez pięć miesięcy jem zdrowo i trnuje, a przez kolejne dwa mam w nosie jakiekolwiek ograniczenia.

Sprawdź bez obaw ten link – opublikowane tu uwagi z www z pewnością okażą się dla Ciebie ciekawe – dotyczą analogicznej problematyki.

Pamiętajmy, że warto znaleźć złoty środek. Nie wariujmy i nie wycinajmy sobie żeber, by uzyskać talię osoby, ale też nie doprowadźmy do tego by hula hop zatrzymywało się na naszym brzuchu. Pamiętajmy też o tym, że zdrowe życie to nie tylko jedzenie i trening, ale też pokarm dla naszej psychiki. Oczywiście nasz umysł będzie efektywniej pracował dzięki ćwiczeniom i odpowiedniemu jedzeniu, ale też znajdźmy jakąś pasję, której oddamy się bez reszty. Dzięki pasji nasze życie rzeczywiście będzie pełne i zdrowe.