Tag: zarost

zarost

Naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, albo znane Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio wraca moda na widoczny zarost u panów. Wymyślono nawet konkretną nazwę dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa pochodzi z angielskiego słowa, które oznacza w polskim języku „drwal”.

Trendy w urodzie

Jeżeli jesteś przeciętnym mężczyzną i traktujesz nawyk golenia bardzo poważnie – ulokuj własny czas i pieniądze w maszynki do golenia marki Edwin Jagger.

System gospodarczy kosmetyczny, w obecnych czasach osiąga własne apogeum. Poziom możliwości i towarów rozwija z każdym rokiem. Jeśli jesteś realnym mężczyzną, dla którego wygoda i dogodne akcesoria do golenia będą niezbędne dla dobrego samopoczucia – należy zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat dokładnego przebiegu golenia, a również dostępnych do kupienia towarów.

Trendy w urodzie

Jak pragniemy zapuścić brodę powinniśmy pamiętać o paru kwestiach. Co jest najbardziej istotne?

Coraz więcej mężczyzn decyduje się zapuścić brodę, a jak się zdaje nie ma w tym nic uciążliwego. No przecież ona rośnie, nie powinniśmy jej przeszkadzać.

Trendy w urodzie

Wygodne golenie maszynką elektryczną czy też standardowe golenie z wykorzystaniem żyletek?

Facet dbający o wygląd to marzenie prawie każdej kobiety. Która dama nie chce mieć u swego boku urodziwego, wysportowanego i zdrowo odżywiającego się mężczyzny? Najprawdopodobniej każda by chciała, a być może nawet pożądała.

Trendy w urodzie

Problem ze znalezieniem efektywnego sposobu na pozbycie się zarostu

Golenie to jedna ze standardowych czynności realizowanych przez większość panów. Chociaż jest ona zwykle wykonywana rutynowo i nie wywołuje większych kłopotów, to jednak w pewnych sytuacjach mogą wystąpić problemy ze skutecznym usuwaniem niechcianego zarostu.

Trendy w urodzie

W jaki sposób nowoczesny mężczyzna winien zadbać o swoją dobrą prezencję?

Przedstawiać się dobrze, zdrowo i zadbanie nie jest sferą zarezerwowaną tylko dla kobiet. Panowie również poszukują rozwiązań, która będą w stanie zagwarantować im dobre samopoczucie jak i dostosowany co do sytuacji wygląd.

Trendy w urodzie

Proces golenia – czyli delikatność i męskość razem

Golenie, jako męskie zajęcie, polegające na pozbywaniu się zarostu, towarzyszy silniejszej płci od zarania dziejów. Postęp cywilizacji pozwala mężczyznom traktować zgolenie zarostu jako swoisty rytuał.

Trendy w urodzie

Bardzo dobry asortyment do golenia na co dzień doceni każdy mężczyzna

Kapitalny prezent dla faceta to komplety do golenia. Na rynku polskim jest wiele modeli zestawów do golenia, a również maszynek czy też pędzli do golenia.

Trendy w urodzie

Brzytwa do golenia czy standardowa maszynka na żyletki? Niezależnie który sposób wybierasz, pamiętaj o stosownych kosmetykach do golenia

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, iż zastosowanie maszynki do golenia jest poniekąd niezbędnością. Wiadomym jest, że są mężczyźni, jacy nie wyobrażają sobie życia bez brody oraz wąsów, bowiem jedynie to jest dla nich oznaką męskości. Niemniej jednak i oni czasami potrzebują maszynki, żeby wyrównać owłosienie. Dlatego dobrze jest już dziś zastanowić się, która metoda golenia będzie dla nas najbardziej efektywna.

Trendy w urodzie

Zamierzasz być na czasie? Wyhoduj brodę!

Na przestrzeni ostatnich, paru lat, wielką popularnością wśród panów cieszy się broda jak dbać o nią, dowiemy się z mnogich publikacji będących do znalezienia w internecie. Sam fakt, że jest ich tak sporo, dowodzi nam zakres tego fenomenu.

Trendy w urodzie

Co wspanialsze – żel czy pianka do golenia?

Żyletki bluebeards revenge to dobra inwestycja. Podczas golenia skóra narażona jest na powstawanie mnóstwa podrażnień, przez to tak istotne okazuje się być to, żeby w dobry sposób o nią dbać i chronić ją przed tego typu efektami ubocznymi. Wiele osób zastanawia się, co jest odpowiedniejsze żel czy pianka do golenia? Prawda jest taka, że dopóty nie przekonamy się na co lepiej reaguje nasz zarost, po czym lepiej oraz szybciej miękną nasze włosy, to nie będziemy w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie, przez to też tak istotne okazuje się być to, by spróbować obydwóch propozycji.

Trendy w urodzie

Kosmetyki dla prawdziwego mężczyzny – gdzie zakupić?

Mimo bardzo popularnej mody na gęste owłosienie twarzy większości mężczyzn, nadal wielu z nich kupuje zestaw do golenia Brzytwa, krem czy woda kolońska, to wszystko to niezbędniki każdego mężczyzny. Gdyż także jeżeli nie pozbywasz się zarostu, należy go odpowiednio konserwować, aby był jak najmocniej atrakcyjny i nie rozprzestrzeniał się zbytnio. Dlatego dobrze zainwestować w wysokiej jakości kosmetyki, które bardzo uproszczą nam ten proces. Jednak gdzie najsłuszniej nabywać tego typu zestawy?

Trendy w urodzie

Nożyczki do brody muszą okazać się być ostre

Właściwy wygląd to podstawa

Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że właściwy wygląd ma szansę nam dużo ułatwić w życiu, a to znaczy, że wciąż powinniśmy zadbać o piękną cerę, piękne włosy, lecz też powinniśmy przypilnować, aby ewentualny zarost okazał się być czysty i ładnie przycięty. Tyczy to się zwłaszcza brody, która kiedy będzie dłuższa, to może się okazać, że będzie się w nią zaplątywało jedzenie.

Trendy w urodzie

Moda na brodę – specyfiki, które powinno się spróbować w celu pielęgnacji męskiego zarostu.

Współcześnie zarost jest niezmiernie ważną częścią męskiego wyglądu. Na przestrzeni ostatnich lat mocno rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Prawdopodobnie jest to reakcja szerzące się od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, przejawiające się w przesadnej dbałości mężczyzn o gładkość swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co istotnie wpływa na trend związany z zapuszczaniem brody są na pewno media. W aktualnej chwili znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

Trendy w urodzie