Tag Archive: zabieg

zabieg

Blizny, cera

W jaki sposób pozbyć się blizn?

Zranienie, zabieg chirurgiczny, a nawet dodatkowe kilogramy są w stanie pozostawić na skórze nieładne ślady. Niekiedy, trudniej je zauważyć, mimo to, szansy na ich zupełne zniknięcie nie ma. Największym utrapieniem jest narastanie w miejscu blizny nieprawidłowej tkanki, tworzącej nieestetyczne zgrubienia. Proces ten może się zacząć nawet parę tygodni po zabliźnieni się rany. Aby do tego nie dopuścić, powinniśmy jak najwcześniej temu zapobiec. Albowiem jesteśmy świadomi, że atrakcyjny wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy.
zdrowa skóra

Słynne terapie i zabiegi medyczne w aktualnych czasach

Wśród terapii i zabiegów medycznych do niezwykle modnych wypada Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu, czyli leczenie prp. Leczenie to polega na wykorzystaniu krwi pacjenta co oddziałuje na poprawę funkcji tkanki kostnej i tkanek miękkich. Terapię tą przede wszystkim stosuje się przy zmniejszeniu napięcia więzadłowego czy mięśniowego tkanek. Dzięki użytkowaniu krwi pacjenta terapia ta jest sporo mniej ryzykowna, nie istnieje też możność zakażenia przez krew. Metoda ta jest coraz bardziej znana i coraz chętniej stosowana przez przeróżnych lekarzy.
kobieta

Każda kobieta chce prezentować się jak najlepiej

Im lepiej czujemy się w swoim ciele, tym bez wątpienia lepiej przychodzi nam korzystanie z życia, gdyż jesteśmy bardziej pewni siebie, chętniej nawiązujemy kolejne znajomości. Chociaż może się wydawać, iż wygląd okolic intymnych nie może sprawiać nam trudów, to mimo wszystko może być tak, iż jeżeli nie wypełnia on naszych założeń, to będziemy stronić od intymnych zbliżeń, nawet kiedy od lat mają one miejsce jedynie i wyłącznie z jednym partnerem. Coraz częściej kobiety są świadome swojego ciała oraz zdają sobie sprawę z tego, jak sporo ma szansę znaczyć odpowiedni wygląd okolic intymnych, kiedy idzie o odczuwanie przyjemności podczas zbliżeń.
dermatologia

Redukcja tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

Nadmiar tkanki tłuszczowej, to przeważnie kłopot estetyczny, który dotyczy zarówno dam jak i panów. U mężczyzn miejsca skupiska tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umieszczenie jest zależne od genów i pomimo odchudzania reszty ciała, w owych punktach nie dostrzegamy znaczącej poprawy. Uprawianie sportu też nie minimalizuje uzbieranej tkanki, co jest następstwem jej słabego metabolizmu.
dentysta

Ujmujący uśmiech patentem na szczęście

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnych zwariowanych czasach odpowiedni wygląd odgrywa wyjątkowo dużą rolę. Elegancka aparycja to jeden z wymogów w rozmaitych profesjach, dlatego musimy ciągle dbać o nasze ciało. Dlatego mnóstwo Polaków chce przestawić się na zdrowszy styl życia. Co raz częściej odstawiamy szkodliwe używki, jak na przykład kawa, papierosy, czy napoje alkoholowe.
kosmetyki - wizja

Czy zainteresuje nas operacja laserowa oczu cena ma okazję nas pozytywnie zadziwić

O oczy powinniśmy odpowiednio troszczyć się, ponieważ są one nieprawdopodobnie istotnym zmysłem, bez którego działanie okazuje się być mocno utrudnione. Przez to właśnie tak ważne będzie to, żeby jak najszybciej przeglądać wszystko co nas dręczy, ponieważ tylko wtedy już na pierwszym etapie będziemy mieli szansę podjąć decyzję o właściwym leczeniu.
kosmetyka estetyczna twarzy gdańsk

W jaki sposób zadbać o własną urodę? Jakie są sposoby na zmniejszenie widoczności zmarszczek?

W wypełnianiu zmarszczek całkiem często stosowany jest kwas hialuronowy jak również nie aż tak popularny, lecz także ciekawy i dający długotrwałe rezultaty – kwas polimlekowy. Jeden, jak i drugi wypełniacz zmarszczek używany jest trochę inaczej, ważne natomiast, iż daje dobre efekty. W zależności od tego którą klinikę wybraliśmy, na przykład wypełnianie zmarszczek Szczecin, stosowany jest jeden z tych dwóch preparatów, dobrze w związku z tym coś o nich wiedzieć.
słońce

Metody kompletnej regeneracji cierpiących na różne dolegliwości włosów.

W internecie istnieje niezliczona ilość porad na temat tego jak pielęgnować włosy, jak nadać im blask albo jak je odżywić bądź zregenerować. Niestety tylko niektórym poradom odnalezionym w internecie możemy całkowicie zaufać.
Wiarygodnym i pewnym sposobem na regenerację i odżywienie włosów małym kosztem jest kupienie olejku rycynowego i regularne wcieranie go we włosy.
para

Na czym polega zastrzyk orgazmu?

Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, który coraz częściej realizuje się w gabinetach ginekologii plastycznej. Celem jego jest powiększenie punktu G. Lekarze przekonują, że panie, które zdecydują się na tenże zabieg, czerpały będą większą satysfakcję ze współżycia. Na czym szczegółowo polega zastrzyk orgazmu?