Tag: wypadki

wypadki

Jak uratować komuś życie?

Zwykle nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak kluczowe w żywocie może okazać się przeznaczenie paru godzin na jakąś naukę. Życie jest pełne niebezpieczeństw, dlatego każdy musi wiedzieć, jak należy prawidłowo reanimować rannego oraz co należy przekazać, gdy dzwoni się po pogotowie ratunkowe. To są wartościowe lekcje, dzięki którym można uratować ludzkie życia.

Fit

Odpowiednie narzędzie do ćwiczeń – jakie wybierać i gdzie kupić?

Prawda jest taka, że wszyscy dziś mogą ćwiczyć, musimy znaleźć trochę chęci. Jednak w rzeczywistości więcej osób poszukuje wymówek zamiast zabrać się za robienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, by każdy znalazł czas na kwadrans szybkiego spaceru, codziennie. To naprawdę mało, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo chłodno, bo, po co, a potem są zdziwieni, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że dostają zadyszki przy wchodzeniu na trzecie piętro.

Fit

Jednym z kluczowych obowiązków agencji ochrony jest monitorowanie ludzi i majątku

Od niedawna obowiązują nowe przepisy, zgodnie z jakimi osoby, które pragną sprawować fach kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, nie muszą się ubiegać o zezwolenie, ani podchodzić do sprawdzianów na licencje pracownika ochrony fizycznej. Zamiast licencji kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej i kwalifikowani pracownicy zabezpieczenia technicznego, zostaną wpisani na osobliwą listę tych kategoryzowanych pracowników.

Style

W jaki sposób błyskawicznie dojść do zdrowia po wypadku?

Wiadomo: wypadki są typowo ludzkie – chociaż nie planujemy, że jakiegoś dnia padniemy ofiarą jakiegokolwiek wypadku to jednak ogólnie decyzja nie zależy do nas. To znaczy niby jesteśmy kowalami własnego losu, lecz z tymi wypadkami różnie jednak bywa.

Fit

Należy szkolić własnych pracowników!

Zbyt wiele wypadków na obszarze naszych przedsiębiorstw! Rozchodzi się o chociażby magazyny albo szpitale. Jednak jak efektywnie walczyć z wypadkami?

Style