Tag Archive: wypadki

wypadki

defibrylacja

Jak uratować komuś życie?

Zwykle nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak kluczowe w naszym życiu może okazać się przeznaczenie paru godzin na jakąś naukę. Życie jest niebezpieczne, zatem każdy musi nauczyć się, w jaki sposób trzeba prawidłowo reanimować człowieka oraz co musimy powiedzieć, kiedy dzwoni się po pomoc. To są wartościowe informacje, dzięki którym można uratować ludzkie życia.
koncert

Jednym z kluczowych obowiązków agencji ochrony jest monitorowanie ludzi i majątku

Od niedawna obowiązują nowe zasady, zgodnie z którymi osoby, które chcą sprawować zajęcie kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, nie muszą się ubiegać o licencję, ani przystępować do sprawdzianów na licencje pracownika ochrony fizycznej. W zastępstwie licencji kategoryzowani pracownicy ochrony fizycznej i kwalifikowani pracownicy ubezpieczenia technicznego, będą wpisani na osobliwą listę takich kwalifikowanych pracowników.
terapia rehabilitacyjna

Odpowiednie narzędzie do ćwiczeń – jakie wybierać i gdzie kupić?

Prawda jest taka, że każdy dziś może ćwiczyć, wystarczy odrobina chęci. Jednak w rzeczywistości więcej osób szuka wymówek zamiast zabrać się za robienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, by każdy znalazł czas na kwadrans szybkiego spaceru, codziennie. To naprawdę niewiele, ale i tego ludzie nie robią, bo chłodno, bo, po co, a potem się dziwią, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że dostają zadyszki przy wchodzeniu na drugie piętro.