Tag Archive: wynajem

wynajem

honda jako przykład samochodu do wypożyczenia

Nie musimy kupować wozu

Co robić jeśli szykuje nam się długa trasa, mamy prawo jazdy, ale jednocześnie nie mamy samochodu? Czy jesteśmy skazani na podróż pociągiem, autokarem, albo na kosztowną przyjemność latania samolotem? Jak się okazuje, mamy szanse ciągle pożyczyć sobie samochód, a jeżeli nie pragniemy tego zrobić po rodzinie czy przyjaciołach, to zawsze mamy szanse skorzystać z usług odpowiednich firm, które oddają swoje auta potrzebującym.
Biuro typu open space, sufit podwieszany

Wynajęcie powierzchni biurowej

Na dzień dzisiejszy z biur korzystają duże firmy i korporacje, są więc często poszukiwane na listach obiektów do wynajęcia. Wielu korporacjom bowiem, w szczególności tym, które dopiero rozpoczynają działalność, nie opłaca się nabywać lokalu na własność. Czasami okazuje się bowiem, że działalność nie przyniesie przewidywanych rezultatów i firma zostanie zlikwidowana.
zarządzanie najmem

Dom na wynajem

Własnościowe cztery kąty to obecnie wielkie marzenie sporej liczby młodych ludzi w Polsce. Niestety, w związku z panującym na całym globie kryzysem, bardzo ciężko jest otrzymać pewną i intratną pracę, która umożliwiłaby nam wzięcie pożyczki w popularnych bankach. Na kupno czterech kątów z własnych oszczędności raczej niewiele osób może sobie pozwolić. Dlatego posiadanie jakiejkolwiek nieruchomości to w chwili obecnej pomysł na dochodowy biznes.