Tag Archive: wynajem

wynajem

Biuro typu open space, sufit podwieszany

Wynajęcie powierzchni biurowej

Obecnie biura są wykorzystywane przez duże przedsiębiorstwa i korporacje, są więc często poszukiwane na listach nieruchomości do wynajęcia. Wielu firmom bowiem, szczególnie tym, które dopiero rozpoczynają działalność, nie opłaca się nabywać lokalu na własność. Może się bowiem okazać, że działalność nie zapewni przewidywanych wyników i wpółka zostanie zlikwidowana.
zarządzanie najmem

Dom na wynajem

Własnościowe mieszkanie to w tej chwili ogromne pragnienie mnóstwo młodych małżeństw w Polsce. Niestety, w związku z szalejącym na całym globie kryzysem, niezmiernie ciężko jest dostać pewną i dochodową pracę, która umożliwiłaby nam zaciągnięcie pożyczki w popularnych bankach. Na kupienie lokalu ze swoich pieniędzy raczej niewiele Polaków jest w stanie sobie pozwolić. Dlatego posiadanie jakiejkolwiek nieruchomości to dzisiaj pomysł na dochodowy interes.
honda jako przykład samochodu do wypożyczenia

Nie musimy kupować wozu

Co robić jeśli szykuje nam się długa trasa, mamy prawo jazdy, ale jednocześnie nie mamy samochodu? Czy jesteśmy skazani na podróż pociągiem, autokarem, albo na kosztowną przyjemność latania samolotem? Jak się okazuje, mamy szanse ciągle pożyczyć sobie samochód, a jeżeli nie pragniemy tego zrobić po rodzinie czy przyjaciołach, to zawsze mamy szanse skorzystać z usług odpowiednich firm, które oddają swoje auta potrzebującym.