Tag Archive: warsztat

warsztat

naprawa aut

Rola regularnych wizyt u mechanika dla sprawności pojazdu, jak znaleźć dobrego mechanika.

Używanie samochodu będzie się wiązać z koniecznością jego systematycznego naprawiania. Co prawda są właściciele, którzy nie przejmują się tym specjalnie, po prostu jeżdżąc autem i nic przy nim nie robiąc, ale takie postępowanie w którymś momencie będzie miało swoje konsekwencje. Pewnych napraw zwyczajnie nie można nie zrobić, bo jeżeli klocki hamulcowe całkowicie się zetrą, to pojazd przestanie hamować i dalsza jazda może być bardzo niebezpieczna.
mechanik samochodowy podczas pracy

Jak wybrać odpowiedni warsztat samochodowy? Kilka porad szczególnie dla pań!

W teraźniejszych czasach niemal każdy z nas ma swój samochód. Nie da się zaprzeczyć, że używane pojazdy można dostać już za kwotę paru tysięcy złotych, a takie oszczędności właściwie każdy z nas jest w stanie prędzej czy później uzbierać. Niezależnie jednakże od tego, czy masz stary czy nowy samochód, zdecydowanie doskonale już wiesz, że praktycznie wszystkie samochody lubią się od czasu do czasu popsuć.
samochód

Zatroszcz się o stan swojego wozu, zawożąc go do najlepszego serwisu naprawczego

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez wozu, to bardzo przydatne narzędzie, które udogadnia dużo kwestii. Posiadając własne auto, nie pozostaje się zależnym od komunikacji miejskiej, można komfortowo robić zakupy oraz pozałatwiać przeróżne sprawy na mieście, oszczędzając czas oraz nerwy. O użytkowany wóz warto dbać jak najlepiej, zagwarantować mu dostęp do dobrych części zastępczych i cyklicznie zawozić na przeglądy, aby okazać się pewnym, że działa jak trzeba.
Felgi na przykładzie Audi

Przygotowania mercedesa do zimy trzeba rozpocząć od szczegółowego sprawdzenia stanu jakości kół oraz ogumienia

Koło w pojeździe to podstawa. Czy weźmiemy pod uwagę obłą kierownicę, czy powiemy kilka słów o przysłowiowych czterech kołach. Szczególnie ważne dla taksówkarza jest odpowiednie przygotowanie ciężarówki na nadchodzącą zimę, aby, nawet gdy spadnie intensywny śnieg, pojazd miał rewelacyjną przyczepność na śliskiej powierzchni drogi.
Volvo

Tuning samochodowy – jakie są jego rodzaje – sprawdź

Czy rozmyślamy o tym, aby zmodernizować własny wóz?

Spoglądamy na nasz samochód i przychodzimy do zdania, że coś chcemy w nim zmienić? Może nie do końca spodobał nam się jego wygląd, może chcemy wykonać coś z jego silnikiem, żeby mieć szansę liczyć na znaczniejsze osiągi? Zanim rozpoczniemy coś robić, to może warto na początku popatrzeć na to jakie zmiany w ogóle okazują się być realne do wykonania w sytuacji naszej marki?
samochód, auto

Uszkodzona tylna belka w aucie? – koniecznie rób cykliczne przeglądy

 

Samochód to na dobrą sprawę maszyna dość wytrzymała, ponieważ możemy przemierzyć nim na ogół setki mil i wykorzystywać pojazd przez wiele lat, dopóki nam się nie znudzi i nie zechcemy zamienić go na inny model. Jednak, by faktycznie pojazd mógł służyć nam jak najdłużej opłaca się o niego podczas używania jak najlepiej dbać, a więc wykonywać regularne przeglądy.
narzędzia

Nowoczesne narzędzia do Twojego warsztatu

Osoby prowadzące warsztaty samochodowe lub innebardzo dobrze wiedzą, że naprawdę istotne dla skutecznego konkurowania na rynku jest posiadanie nowoczesnego sprzętu. Znalezienie dobrych narzędzi jak i urządzeń w korzystnej cenie bywa dość kłopotliwe, ale możliwie najbardziej jest to realne. Należy się tylko odpowiednio przyłożyć do poszukiwań i nie poddawać po pierwszych niepowodzeniach. W jaki sposób winniśmy postępować?