Tag Archive: uroczystości

uroczystości

Tradycje weselne

Uroczystość ślubna i wesele za granicą

Na ten dzień najczęściej oczekujemy przez całe nasze życie. Nawet w dzieciństwie wyobrażamy sobie to szczególne wydarzenie. Małe księżniczki myślą o przepięknych białych sukniach i długim welonie. Później, przez cały okres dojrzewania oraz kiełkującej młodości, nasze gusta się zmieniają, mamy różne inne pomysły na tę ważną chwilę, ale jedno bez wątpienia nie ulega zmianie- robimy wszystko, by była niezapomniana.
zaproszenie na przyjęcie

Druk zaproszeń jako element marketingu samorządu i przy innych okazjach

Od pewnego czasu administracja stopnia lokalnego próbuje popularyzować własne miasto na przeróżne sposoby, począwszy od tradycyjnych metod jak współfinansowanie miejscowych imprez kulturalnych po współpracę z tzw. gminami partnerskimi. Latem w wielu miastach urządzane są dla przykładu spotkania miast partnerskich, gdzie mają sposobność zaprezentować się miasta czy organizacje turystyczne z danego regionu. Wzorem takich przedsięwzięci jest wakacyjny festyn miast zaprzyjaźnionych w Bielsku Białej. Miasta nadmorskie przedstawiają się wtenczas góralom, i odwrotnie – gminy z południowej Polski przedstawiają się na północy ze swymi atrakcjami.
Wykład

W jakim celu urządza się eventy w przedsiębiorstwie

Dzisiaj każda wielka firma aranżuje spotkania integracyjne. Kierownicy zdają sobie sprawę z wagi którą dla działania teamu ma obustronne zaufanie oraz wzajemna życzliwość pracobiorców. Opisane postawy buduje się w firmie na przeróżne metody, w zasadzie poprzez postawę samych dyrektorów, ale też poprzez aktywności nieoficjalne, jak na przykład aranżowanie spotkań integracyjnych dla pracowników a także ich familii.