Tag Archive: uroczystości

uroczystości

zaproszenie na przyjęcie

Druk zaproszeń jako element marketingu samorządu i przy innych okazjach

Od jakiegoś okresu administracja stopnia lokalnego próbuje spopularyzować swoje miasteczko na rozliczne sposoby, zacząwszy od tradycyjnych metod jak współfinansowanie miejscowych wydarzeń kulturalnych po współpracę z tak zwanymi gminami partnerskimi. W lecie w bardzo wielu stolicach powiatów organizowane są przykładowo spotkania miast partnerskich, gdzie mogą prezentować się miasta czy biura turystyczne z danego regionu. Wzorem takich działań jest letni festiwal miast zaprzyjaźnionych w Bielsku Białej. Gminy bałtyckie przedstawiają się wówczas góralom, i na odwrót – miasta z południowej Polski przedstawiają się nad morzem ze swą ofertą.
Tradycje weselne

Uroczystość ślubna i wesele za granicą

Na ten dzień najczęściej wyczekujemy przez całe nasze życie. Jeszcze w okresie dzieciństwa przedstawiamy sobie to niezwykłe zdarzenie. Małe damy myślą o przepięknych białych sukienkach i kilometrowym welonie. Później, przez cały czas dojrzewania oraz kiełkującej młodości, nasze smaki ulegają zmianie, posiadamy co raz to inne pomysły na tę uroczystość, ale jedno na pewno się nie zmienia- chcemy, aby była doskonała.
Wykład

W jakim celu urządza się eventy w przedsiębiorstwie

Dzisiaj każda wielka firma urządza eventy konsolidacyjne. Dyrektorzy zdają sobie sprawę ze znaczenia jaką dla funkcjonowania teamu ma obustronne zaufanie i obustronna życzliwość pracobiorców. Takie postawy buduje się w przedsiębiorstwie na rozliczne sposoby, głównie poprzez postawę samych dyrektorów, ale także poprzez przedsięwzięcia nieoficjalne, jak na przykład organizowanie spotkań integracyjnych dla pracobiorców a także ich familii.