Tag: turyści

turyści

Jeżeli nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, śnisz o pięknych plażowiskach i ciepłym słońcu – wybierz się na grecką wyspę Rodos

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Człowiek już myślami jest na letnim urlopie i odpoczynku. Wielu przeciętnych podróżników nie zdaje sobie sprawy, jak obszerną skalą możliwości reklamują się już teraz centra podróżnicze. Proponują nie tylko zaskakująco niskie koszty, ale znakomite okazje i komfort.

Style

Sala konferencyjna Kraków, hotel Wyspiański

Kraków to nie tylko miasto sławnych zabytków i intrygujące punkty, które wskazane jest zobaczyć, to również idealne miejsce na narady. Hotel Wyspiański jest umiejscowiony w centrum miasta. Proponuje nie tylko doskonałe lokum, lecz też porządnie zaaranżowane zaplecze konferencyjne.

Style

Zwiedzanie Polski

wiatraki

Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Okres letni przybliża się ogromnymi krokami. Przed nami, jak każdego roku, wybieranie kierunku. Utarło się, że doskonale spędza się wczasy za granicą. Polacy pokochali takie państwa, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachłystujemy się ich bajkową krasą, ciekawymi zabytkami oraz starożytną kulturą. Także warunki hotelowe wypełniają nasze wysokie wymagania.

Fit