Tag: tory

tory

O całkiem zwyczajnych i tych niecodziennych zabawkach dla naszych milusińskich, czyli w poszukiwaniu prezentu idealnego

Jadąc w gości do świeżo upieczonych rodziców trzeba koniecznie wziąć ze sobą jakiś, nawet drobny, prezent. Kiedy dzieciak podrośnie i ma parę lat, to i wówczas przyjeżdżanie z tzw.
Tort

Autor: Kevin Kessing
Źródło: http://www.flickr.com

Dziecięce trendy

Fachowo o zabawkach dla pociech. Bo przecież każdy z nas był kiedyś mały

każdy dzieciak to potwierdzi i dorosły w sumie także, przecież i oni byli dziećmi – zabawki są konieczne. Zabawki dla dzieci to kraina czarów, wiedzy, poznawania świata. To nieodzowny element dzieciństwa. kto z nas nie wspomina najmocniej uwielbianych zabawek – samochodów czy laleczek. Kiedy przywołujemy ten okres beztroski przed oczyma stają nam obrazy wspaniałej zabawy, gdzie punktem centralnym byli nasi bohaterowie. Ach, piękne, niewinne czasy…

Dziecięce trendy

Liczbą czy słowem? Jak myśli twoje dziecko?

Dzieciaki są rożne, od dzieciństwa przejawiają zaciekawienie innymi rzeczami. Jakimi rzeczami interesuje się twoje dziecko? Czy rozważa wszystko bardziej ściśle czy bardziej ciągnie go do kwestii humanistycznych? Przekonaj się o tym i dopinguj go w tym, co robi najlepiej.

Dziecięce trendy

Czym są rajstopy chłopięce oraz dlaczego faktycznie należałoby je kupić swojemu potomkowi?

Czy pamiętasz w jaki sposób w chłodne zimowe dni zabezpieczyć swojego malutkiego synka przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych? Naturalnie przydatna jest czapka lub rękawice, wszakże czy to wszystko co można by jemu zaoferować?
Naturalnie, że nie oraz Ty doskonale o niniejszym pamiętasz.

Dziecięce trendy