Tag: torebki

torebki

Modne i praktyczne dodatki dla niej i dla niego

Torebki damskie są dostępne w różnych formach, odcieniach i wymiarach. Mamy do kupienia wzory doskonałe na galę, jak też marzycielską randkę, czy eskapadę do kina z kumpelami.

Nowe kolekcje

Torebki małe i duże czyli praktycznie wszystko o tym, jak dużą spełniają rolę dla pań i jak można je dobrać do stroju

Jednym z nieodłącznych elementów nowoczesnej kobiety są torebki. O ile panowie bardzo dobrze sobie bez niej radzą, to duża część pań bez jej posiadania nie może sobie wyobrazić życia – przecież trzeba gdzieś nosić dziesiątki najróżniejszych drobiazgów, które i tak w większości przypadków są niepotrzebne, ale trzeba je mieć przy sobie.

Nowe kolekcje

Który prezent najlepiej kupić dla swojej mamy czy babci?

O ile koleżance bez problemów możemy kupić jakiś prezent, o tyle jeśli chodzi o starszą od siebie osobę nie jest już tak prosto. Przy odrobinie chęci i rozeznania na rynku nie ma z tym jednak większego kłopotu. W tym przypadku warto odwiedzić na przykład sklep z torebkami. Torebka jest istotnym atrybutem każdej kobiety. To w niej umieszcza ona wszelkie niezbędne gadżety, które warto mieć zawsze pod ręką. Oczywiście torebka musi być należycie dopasowana nie tylko do stroju, ale i do okoliczności – nie zawsze duża, pakowna torba będzie praktyczna i potrzebna, niekiedy wymagane są bowiem mniejsze torebki na pasku lub bez paska – tak zwane kopertówki.

Nowe kolekcje

Weselne upięcia

Każda panna młoda pragnie wyglądaćolśniewająco w tak wyjątkowym dla niej dniu. Przygotowania do tej uroczystości często trwają miesiącami. wesele jest niepowtarzalnym wydarzeniem i dzięki dobrej organizacji utrwala się we wspomnieniach na długi czas. Nie ukrywajmy jednak, że kluczowym elementem ślubu jest para młoda. chociaż to zwłaszcza wizerunek panny młodej ma absorbować uwagę gości weselnych.

Trendy w urodzie

Niewielki przegląd damskich torebek, czyli w jaki sposób dobrze je dobierać i nie oszaleć

Ten reportaż rozpoczniemy w nieco nietypowy sposób, a mianowicie od zapytania: jaka część kobiecej szafy musi bez wyjątku pasować do czółenek? Zdecydowana większość strojniś odpowie, że chodzi tutaj o chustkę, względnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dorzucimy jeszcze torebki ze skóry oraz te uszyte z tworzywa sztucznego. Mimo że część projektantów wcale nie uważa, że buty i torebki mają stanowić bardzo dobrze dobrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać niewielkich oględzin damskich torebek.

Nowe kolekcje

Sensowne gospodarowanie śmieciami fundamentem ekologicznego społeczeństwa

Przeludnienie, nieodpowiednie gospodarowanie zasobami naturalnymi, duża liczba samochodów oraz innych pojazdów produkujących spaliny – to wszystko powoduje, że współczesne środowisko woła o pomoc. Ludzie produkują sporą ilość śmieci, jaka trafia na wysypiska. Wiele opakowań rozkłada się przez długi czas, co ma niekorzystny wpływ na kondycję środowiska. Co można zrobić, żeby nadprodukcja śmieci nie była tak niepokojącym zjawiskiem?

Style

Jak dobrać odpowiednią torebkę?

Panie ubóstwiają torebki. Gromadzimy je, zestawiamy odpowiednio do stroju, nosimy w nich wszelkie nasze skarby. Tymczasem każda kobieta jest odmienna i nie do każdej z nas pasuje każda z torebek.

Nowe kolekcje