Tag: Tlen

Tlen

Czysta woda zdrowia doda.

Woda jest koniecznym elementem do poprawnego działania naszego organizmu. Jak bardzo dobrze wiemy, nasz organizm składa się w 70% z wody – bez niej nie da rady żyć. Bez pożywienia człowiek może przetrzymać nawet dwa miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym tylko siedem dni. Już po upływie dwudziestu czterech godzin brak wody negatywnie wpływa na organizm. Niemniej jednak jej nadmiar jest również szkodliwy.

Fit

Płyn ustrojowy – krew jest obrazem kondycji zdrowotnej istoty żywej

Dawanie prezentów jest tak samo przyjemne, co ich dostawanie. Jeżeli chcemy pokazać swoim najbliższym, że ich kochamy i że się o nich martwimy, możemy podarować im niezwykły upominek – mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.

Fit

Jeśli mamy do wyboru nowatorską, bezpieczniejszą technologię, to nie zastanawiajmy się ani momentu dłużej. To gwarant bezpieczeństwa

Koncentrator tlenu to urządzenie znajdujące zastosowanie w medycynie. Zapewniać powinno pacjentowi bezproblemowych dostaw powietrza z większą dawką tlenu. Są mniej kosztowną i bardziej bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych butli ze sprężonym powietrzem. Jakie w sytuacji wycieku będą odpowiedzialne za pożar. Tego typu koncentratory można również wykorzystać jako stałe źródło tlenu w standardach przemysłowych.

Fit