Tag Archive: sztuka

sztuka

kobieta w pareo

Znaczenie zdjęć jest znaczne w rozmaitych sferach!

Zastanówmy się trochę w owym tekście na temat dużego znaczenia fotek. Zatem jeśli ktokolwiek chciałby wreszcie poznać jak wielkie znaczenie ma w XXI wieku fotografia, niech najzwyczajniej w świecie rzetelnie przeczyta opowieść tego człowieka, który ma wielką wiedzę na wszelakie tematy dotyczące świata fotografii. Fajnie, że tak naprawdę istnieją te osoby, które nadal umieją myśleć. A wbrew wszystkim pozorom nikt nie powiedział, iż generalnie ludzie za często używają intelekt.
Aparat fotograficzny

Zaskocz swoich najbliższych nietypowym podarunkiem

Głównie kupując prezent dla niedalekiej osoby, kierujemy się tym co ona kocha, czym się ciekawi. To bardzo często prowadzi do sytuacji, kiedy dana osoba co chwilę otrzymuje bardzo podobne podarunki, w formie książek, filiżanek, lub świeczników. A przecież prezent ma szansę stać się rzeczywiście świetnym pomysłem, który zezwoli się niesamowicie zabawić i jednocześnie nie będzie kolejną rzeczą do ustawienia na półce, która będzie się tylko brudziła oraz która będzie zabierała przestrzeń.
fotoobraz nieba

Modne plakaty

W czasach, gdy socjalizm w Polsce potykał się już o własne kopyta, mogliśmy oglądać śmieszny Zbigniewa Jujki. Oto na słupie ogłoszeniowym przyklejona jest ogromna karta papieru na której widnieje napis: „Obwieszczenie”, natomiast na samym jej rogu dostrzec przyklejoną maleńką kartkę. Zebrana wokół słupa ludność wbija oczy w niewielkich rozmiarów karteczkę, lekceważąc obwieszczenie.