Tag Archive: sztuka

sztuka

kobieta w pareo

Znaczenie zdjęć jest znaczne w rozmaitych sferach!

Pozastanawiajmy się trochę w tym artykule odnośnie bardzo dużego znaczenia fotografii. Zatem jeśli ktokolwiek chciałby poznać jak wielkie znaczenie ma w dzisiejszych czasach fotografia, niech najzwyczajniej w świecie dokładnie przeczyta opowieść człowieka, który posiada ogromną wiedzę na wszelkie zagadnienia dot. fotografii. Sympatycznie, że w ogóle istnieją te osoby, które w dalszym ciągu myślą. A wbrew wszelkim pozorom nikt nie powiedział, iż zasadniczo ludzie za często używają swój intelekt.
Aparat fotograficzny

Zaskocz swoich najbliższych nietypowym podarunkiem

Głównie wybierając podarunek dla bliskiej osoby, sugerujemy się tym co ona kocha, czym się interesuje. To niesamowicie często prowadzi do momentu, kiedy dana osoba co okazję otrzymuje bardzo identyczne prezenty, w formie książek, filiżanek, lub świeczników. A przecież podarunek może stać się rzeczywiście niesamowitym pomysłem, który zezwoli się niesamowicie zabawić i równocześnie nie będzie kolejną rzeczą do postawienia na meblościance, która będzie się jedynie brudziła i która będzie zajmowała przestrzeń.
fotoobraz nieba

Modne plakaty

W czasach, gdy socjalizm w Polsce potykał się już o własne kopyta, mogliśmy oglądać śmieszny Zbigniewa Jujki. Oto na słupie ogłoszeniowym przyklejona jest ogromna karta papieru na której widnieje napis: „Obwieszczenie”, natomiast na samym jej rogu dostrzec przyklejoną maleńką kartkę. Zebrana wokół słupa ludność wbija oczy w niewielkich rozmiarów karteczkę, lekceważąc obwieszczenie.