Tag: szczoteczki

szczoteczki

Troszczmy się o zęby

Chyba nie ma innego specjalisty, którego tak strasznie się obawiamy. Chodzenie do stomatologa przyprawia nas o dreszcze. Najśmieszniejsze jest to, że tego lekarza boją się głównie ludzie w sile wieku. Czy to jednak wystarczający powód, aby nie zaglądać do stomatologa w ogóle? Ostatnie badania są wstrząsające. Mnóstwo rodaków ma kłopoty ze swoim uzębieniem. Najgorsze jest jednakże to, że też nasze pociechy mają choroby uzębienia.

Fit

Białe zęby są Twoją efektowną wizytówką

W dzisiejszym świecie biały uśmiech jest jednym z atrybutów piękności oraz atrakcyjności. Twarz to fragment na który najczęściej zwracamy uwagę a zęby są jej częścią, dlatego też warto zadbać żeby był ładny. To istotne, ponieważ wygląd często wpływa na to jak widzą nas inne osoby.

Fit

Zadbajmy o uzębienie

Chyba nie ma innego specjalisty, którego tak bardzo się obawiamy. Chodzenie do stomatologa przyprawia nas o ciarki na plecach. Najzabawniejsze jest to, że przed tym lekarzem drżą przede wszystkim dojrzali ludzie. Czy to jednak wystarczający powód, by nie zaglądać do stomatologa wcale? Najświeższe badania są wstrząsające. Większość Polaków ma kłopoty ze swoimi zębami. Najgorsze jest jednak to, że również nasze pociechy cierpią na choroby uzębienia.

Fit

Pasta bez fluoru

Wizyta u stomatologa nieczęsto zaliczają się do przyjemnych dla zwykłych ludzi, stąd jeśli się da dobrze jej unikać. W dzisiejszych czasach wiele kłopotów ze zdrowiem, chociażby dziąseł bądź z kłopotami z próchnicą są w stanie pomóc ekspresowo i efektywnie rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy. Dobrze jednakże czasem powziąć konkretne działania zapobiegające poważnym kłopotom z zębami, jakie może powodować zarazem mała troska o zęby, jak i nadmiar fluoru.

Fit

Jak najlepiej można dbać o stan swoich zębów, aby nie musieć płacić zbyt dużo za ich leczenie.

O tym, że o zęby należy dbać, już małe dzieci doskonale wiedzą. Jednak to, że wiedzą wcale nie świadczy o tym, że tak będą robić, bowiem niestety z dbaniem o jamę ustną w dalszym ciągu jest u nas sporo zaniedbań.

Fit