Tag Archive: szafa

szafa

Kobieta modna i elegancka, czyli co można znaleźć się w szafie kobiety chcącej podążać za trendami

Większości kobiet zależy na tym, aby ubierać się modnie i elegancko. Trendy tego rodzaju zmieniają się w zasadzie co roku. Wybierając ubrania, można kierować się jednak nie tylko tym, co na czasie, ale mimo wszystko tym, co ładne. Pojawia się więc pytanie, jaka jest moda damska w ostatnim czasie? Co powinna mieć w swojej szafie niewiasta, która chce być modna i elegancka?
rustykalny styl

Urządzamy sypialnię w stylu rustykalnym

Alkowa w stylu rustykalnym to naturalne półprodukty, drewno i bawełna. Żeby w podobnej sypialni nie było nudno, dobrze jest poszukać kontrastów. Ja do alkowy w stylu naturalnym proponuję ciemne meble. Mieszkaniec dworku polskiego czy tajemniczego strychu wybierze kierunek rustykalny zgodnie z klimatem otoczenia. Wszyscy pozostali mogą w nim znaleźć przestrzeń ciszy konieczną do odzyskania balansu po dniu wypełnionym hałasem.
Mężczyzna w garniturze

Ładnie ubrany mężczyzna – czyli co zakładać na co dzień, aby nie tylko było nam komfortowo, ale i byśmy prezentowali się stylowo

Nie tylko panie zabiegają o swój wygląd. W teraźniejszych czasach również mężczyźni coraz znaczniejszą uwagę biorą na to, w jaki sposób wyglądają oraz nie ma w tym nic nieodpowiedniego, o ile nie są w łazience więcej czasu, aniżeli kobiety. To martwiłoby każdą panią, przecież to przedstawicielki płci damskiej powinna przyciągać największą uwagę. Co zatem ma ubrać modny pan, by codziennie czuć się dobrze, a zarazem wyglądać elegancko?

Jak urządzić garderobę, by oryginalnie się ubierać?

Każdy z nas lubi przyzwoicie wyglądać. Jest to fakt z którym niezmiernie trudno podjąć jakąkolwiek dyskusje. Fakt ten jest bowiem wielokrotnie przez nas spostrzegany na ulicach naszych miast, gdzie w wielu przypadkach jesteśmy świadkami prześcigania się również kobiet jak i mężczyzn w posiadaniu niepomiernie pociągających kreacji. Niemniej pomimo tego w tym miejscu obowiązkowo trzeba przyznać, że garderoba damska jest pod tym względem zdecydowanie bardziej wymagająca.
pokój nastolatka

Które meble dla młodzieży musimy kupić?

Meble posiadają ogromne znaczenie przy aranżacji pokoi Gdy musimy zajmować się stylizacją pokoi, to koniecznie musimy się zastanowić, co ma się w nich zjawić, tak żeby okazały się być wypełnione wszelkie nasze oczekiwania. Zanim podejmiemy jakieś decyzje musimy najpierw zobaczyć katalog aktualnych mebli, tak żeby mieć świadomość, że weźmiemy te najlepsze dla siebie, które staną się dekoracją konkretnego pokoju oraz jednocześnie zaoferują nam świadomość, że wszystko świetnie się w nich zmieści.
Moda damska

Jak modowe trendy wpływają na stylizacje kobiet, jakie zasady należy stosować żeby uniknąć kompromitacji.

Na temat tego, jak się ubierać przy konkretnej figurze albo na jakąś ważną okoliczność można znaleźć ogromnie dużo porad. Szczególnie internet jest obecnie pełen różnego rodzaju blogów i serwisów, na jakich znajdzie się mnóstwo porad dotyczących akurat. Niektóre z autorek takich blogów zdobywają nawet dużą popularność, łącznie z tym, że i informacje o nich pojawiają się w mediach.
Pokój dziecięcy

Meble dla smyków muszą być nowoczesne z możliwością prędkiej przemiany w okresie ich rozwijania się oraz rośnięcia

Nasze smyki niezwykle szybko rozwijają się oraz rosną. Więc planując pokój dla brzdąca, pamiętajmy, ażeby od najmłodszych lat urządzić je w meble nowoczesne czy też modułowe. Dzięki temu co moment nie będziemy musieli zamieniać je na takie, jakie będą pasowały do ich wieku oraz potrzeb.
Pusta szafa

Przegląd szafy z ubraniami. Do zostawiania jakich ubrań mamy z reguły tendencję? Czy warto je zostawiać?

Kiedy stajemy przed koniecznością zrobienia porządków w swojej szafie z ubraniami przed sezonem to często czynność ta zabiera nam wieki. Jest tak, gdyż do sporej ilości rzeczy mamy duży sentyment, spora ilość ciuchów znajduje się w naszej szafie już od niemal niepamiętnych czasów. Tym bardziej trudno jest się ich pobyć, kiedy pomyślimy sobie, iż być może moda na nie niedługo znowu powróci. Jakie ciuchy mamy w zwyczaju za każdym razem zostawiać oraz czy rzeczywiście dobrze robimy?