Tag: stopa

stopa

Kapcie dla dzieci powinny być dopasowane do ich nóżki

Kapcie dla dzieci muszą właściwie trzymać się stópki

Chcąc zatroszczyć się o prawidłowe stopy naszego dziecka, musimy przyłożyć wszystkich starań, by zawsze nabywać mu właściwe kapcie.

Dziecięce trendy Nowe kolekcje

Jak wybierać chłopięce buty do komunii?

Jeszcze do niedawna wybór gadżetów komunijnych dla dzieci był dość ograniczony. Dzisiaj natomiast rynek oferuje nam taką rozmaitość wzorów oraz barw, że często nie wiemy, co wybrać. Chociaż to w przypadku dziewczynek zwracamy większą uwagę na drobiazgi, coraz więcej rodziców ma problem, dotyczący wyboru butów i pozostałych dodatków dla chłopca.

Nowe kolekcje

Kłopot z haluksami

Wszystkie panie chcą pięknie wyglądać. Oczywiście, gdy ktoś patrzy na drugą osobę to początkowo zwraca uwagę na całość. Nie przygląda się każdemu szczegółowi. Na początku patrzy i widzi ogół, który zdaje się być przyjemny lub nie. Potem można zacząć spoglądać na szczegóły.

Fit

Preparat wspierający leczenie odcisków

Liczne grono kobiet na całym globie narzeka na niedogodną i uciążliwą dolegliwość, czyli na odciski. Powstają one w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji stóp oraz źle dopasowanego obuwia. Proces ich powstawania jest prosty. Są one skutkiem stałego nacisku lub tarcia. W trakcie takiego biegu skóra dla ochrony wytwarza tak zwane komórki warstwy rogowej, które nie są podatne na złuszczanie, a nie eleminowane powodują brzydki wygląd oraz wielokrotnie uporczywy ból. Dlatego podczas kupna obuwia trzeba wziąć pod uwagę jego wygodę i dostosowany do stopy, nie one one powodować oratć i ran. Jednak jeżeli już je zauważymy należy zadbać o właściwą profilaktykę.

Fit