Tag Archive: stopa

stopa

Rentgen stopy

Kłopot z haluksami

Wszystkie panie chcą pięknie wyglądać. Wiadomo, że, kiedy ktoś spogląda na drugą osobę to w pierwszej chwili zwraca uwagę na ogół. Nie spogląda na poszczególne elementy. Na początku patrzy i widzi całość, która wydaje się przyjemna lub nie. Potem można zacząć spoglądać na szczegóły.
komunia

Jak wybierać chłopięce buty do komunii?

Jeszcze do niedawna wybór akcesoriów komunijnych dla dzieci był dość ograniczony. Dziś natomiast rynek oferuje nam taką różnorodność wzorów oraz barw, że często czujemy się zagubieni. Choć to w przypadku dziewczynek przywiązujemy większą uwagę do detali, coraz więcej rodziców ma trudność, dotyczącą wyboru obuwia i pozostałych dodatków dla chłopca.
stopa

Preparat wspierający leczenie odcisków

Wiele kobiet na całym globie narzeka na niewygodną i uciążliwą przypadłość, mianowicie na odciski. Powstają one na wskutek nieprawidłowej pielęgnacji stóp a także niewłaściwie dobranego obuwia. Mechanizm ich powstawania jest prosty. Są one skutkiem ciągłego nacisku lub tarcia. Podczas takiego biegu skóra w celu ochrony tworzy tak zwane komórki warstwy rogowej, które nie ulegają złuszczaniu, a nie usuwane powodują nieestetyczny wygląd oraz często uciążliwy ból. Dlatego podczas kupna obuwia trzeba zwrócić uwagę na jego wygodę i dostosowany do stopy, nie one być przyczyną obtarć i zranien. Jednak jeżeli już je zauważymy należy zatroszczyć się o odpowiednią profilaktykę.