Tag: srebro

srebro

Wybieramy kamienie szlachetne według upodobań

O pozytywnym działaniu kamieni na ludzkie zdrowie opowiada wiele historii, w których konkretnemu minerałowi przypisuje się inne działanie. Kamienie szlachetne cechują się różnym stopniem twardości. Te o twardości największej są ogromnie przydatne w przemyśle. Najtwardszy minerał znaleziony na Ziemi czyli diament wykorzystywany jest do produkcji takich elementów jak ostrza pił i wiertła do twardych materiałów. Natomiast minerał o najniższym poziomie twardości czyli talk stosuje się w chemii gospodarczej i kosmetykach

Trendy w urodzie

Jubiler wskaże nam jak wygląda biżuteria srebrna kolczyki mamy szansę nabyć

Jaką biżuterię kochamy zakładać?
Powinno się namyślić, który rodzaj biżuterii kochamy przeważnie zakładać, czy okazuje się być to złoto, srebro, a być może taka wykonana z koralików metodą hand made? Jeśli będziemy umiały wskazać swój ulubiony rodzaj biżuterii, to nie będziemy posiadały problemów z jej właściwym wyborem.

Nowe kolekcje

Biżuteria ze srebra – ogromnie istotny szczegółem wszelkiej kreacji

Aktualnie kierujemy niesłychanie dużą uwagę na wygląd i to, jak się prezentujemy. Zwłaszcza panie przeznaczają temu tematowi bardzo dużo czasu i na co dzień skupiają się na tym, co na siebie ubiorą.