Tag Archive: sprzedawca

sprzedawca

gaz

Jakim sposobem ograniczyć płacone rachunki za energię gazową czyli plusy i minusy zmiany dostawcy gazu.

Jednym z trzech głównych mediów, które są podłączane do większości mieszkań oraz domów, jest gaz. Co prawda spora część gospodarstw domowych rezygnuje z niego, korzystając tylko z wody i prądu, ale w dalszym ciągu zdecydowana większość rodzin korzysta z niego. Do niedawna jeszcze wszyscy którzy korzystali z tego medium byli skazani na warunki, jakie ustaliło PGNiG, lecz od pewnego czasu konsumenci mają możliwość wybrania swojego dostawcy.
marketing

Pozyskanie i utrzymanie konsumenta staje się o wiele prostszym zadaniem, jeżeli tylko właściciel sklepu zdecyduje się na przeprowadzenie badań marketingowych

Zdobycie klienta proste nie jest, lecz o dużo bardziej wymagającym zadaniem staje się przekonanie go o tym, aby nie rezygnował z oferowanych usług lub sprzedawanego produktu. Najbardziej niepożądaną sytuacją jest zrażenie do siebie kupujących, co zresztą wbrew pozorom nie bywa rzeczą zbyt skomplikowaną. Wystarczy, że sprzedawca ma gorszy dzień i zwróci się do klientki w mało grzeczny sposób i nieszczęście gotowe.
stojaki na ulotki

Już dzisiaj wydrukuj plakaty oraz ulotki reklamujące Twoją firmę w najlepszej drukarni w okolicy

Poruszając się po ulicach krajowych możemy dostrzec ogromną liczbę różnych bilbordów po obu stronach jezdni. Nie ma w tym nic kuriozalnego, albowiem każdy sprzedawca pragnie nakłonić do sprawunków jak największą liczbę klientów. Ludzie zazwyczaj są wzrokowcami, zatem najlepiej jest zaprezentować im konkretny artykuł w formie graficznej. Nie ulega wątpliwości, że nie może to być zwykłe zdjęcie, tylko wyjątkowa grafika przygotowana przez fachurę.
Program lojalnościowy

Szkolenia sprzedażowe to warsztat podczas którego człowiek wykształca kompetencje sprzedażowe ale nie tylko

W obecnych czasach jest bardzo duża ilość zawodów, w których najważniejszymi cechami dobrego pracownika są umiejętności sprzedażowe. Cały handel i pozyskiwanie klientów najlepiej funkcjonuje i przynosi najlepsze efekty przy personalnym kontakcie z klientem, stąd też niezmiernie ważne jest właściwe przygotowanie do takich działań. Umiejętności sprzedażowe pracownik może wykształcić sobie wieloletnim doświadczeniem, jednak jeśli chcemy szybko osiągnąć efekt i mieć dobre wyniki sprzedażowe, warto zainwestować w odpowiednie kursy i szkolenia, aby przyśpieszyć nieco swoją naukę i zdobyć potrzebną wiedzę, którą później będziemy mogli wdrożyć w życie i sprawdzić jej efektywność w praktyce.
wsparcie sprzedaży

W jaki sposób podnieść sprzedaż swoich produktów?

W wielu firmach handlowych podejmuje się różne działania, które mają na uwadze podniesienie poziomu sprzedaży, aczkolwiek ich skuteczność nie zawsze jest satysfakcjonująca. Wynika to z wielu czynników. Nie zawsze kłopotem jest sama metoda, ale stosunek do niej handlowców albo sytuacja panująca na rynku. W głównej mierze z tego względu warto stosować parę odmiennych metod podnoszenia sprzedaży, ponieważ przez to nasza szanse na odniesienie niemałego sukcesu będą zdecydowanie wyższe. Które metody gwarantują najwyższą skuteczność?