Tag Archive: spodnie

spodnie

Modne buty damskie

Modne buty damskie – jak je kupować, aby zyskać pewność, że będą one rzeczywiście komfortowe?

Jednym z podstawowych elementów ubioru każdej kobiety są buty. Nie można się wobec tego dziwić, że dużo pań jest w stanie przeznaczyć faktycznie bardzo wysoką sumę na zakup stosownego obuwia. W jaki sposób jednak wybierać modne buty damskie, żeby uzyskać gwarancję, że będą one nie tylko świetnie wyglądały, ale staną się też wygodne?
zima

Które akcesoria są niezastąpione w kiedy temperatura spada poniżej zera

Nie przyszło nam niestety żyć w tropikach lub chociaż na zachodnich, czy południowych krańcach Europy. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i mamy mus, jako co roku ukryć krótkie spodnie w szafie, a zamiennie wyjąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupimy się na tych ostatnich.
levis

Jak dopasować jeansy? Do każdego rodzaju sylwetki można dopasować właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

Należy potwierdzić, iż kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to chwila, kiedy trzeba skonfrontować się ze swoją sylwetką. Gdy mowa o jeansach nie chodzi tylko o figurę, ale przede wszystkim o proporcje naszego ciała, jakie są na pewno bardziej kluczowe niż sam rozmiar. Ta sytuacja powoduje, iż ponad 30 procent kobiet nie jest w stanie określić kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście powoduje, iż w swojej szafie posiadają kolekcję jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich figury, czyni całkowicie odwrotnie. Pora to zmienić!
extreme-hobby-lech-poznań-obrazek

Extreme Hobby – odzież dla pasjonatów sportu

Linia odzieży Extreme Hobby zwracana jest zasadniczo do ludzi aktywnych i miłośników sportów, zarówno zwyczajnych, jak też ekstremalnych. W ofercie marki Extreme Hobby odkryją coś dla siebie też kibice rozlicznych sportów, między innymi piłki nożnej lub siatkówki. Marka posiada ogromnie duży wybór odzieży, która charakteryzuje się świetną jakością i bardzo stosownym skonstruowaniem.
Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Bądź modna tego lata

Chociaż zima jeszcze straszy nas śniegiem, to trzeba pamiętać, że nieopodal czai się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o uzupełnieniu garderoby. Nadchodzący czas to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2013, a co za tym idzie wybrać się na zakupy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak wielka, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na ulicach?