Tag Archive: Spacer

Spacer

Kiedy dusza choruje

Naturalne sposoby na walkę z przeziębieniem w ciąży

Gdy spodziewamy się dziecka odporność organizmu jest mniejsza, dlatego znacznie łatwiej jest złapać przeziębienie, szczególnie w okresie zimowym i wczesną wiosną. Jeśli spodziewamy się dziecka i dopadną nas pierwsze objawy choroby – podrażnienie gardła, katar, czy gorączka – nie czekajmy i od razu wyciągnijmy artylerię. Domowe metody, to skuteczne i wypróbowane sposoby na przeziębienie w ciąży.
góry

Gdzie warto pojechać zarówno na weekend jak i na parę dni?

Każdy kto chodzi do pracy pięć dni w tygodniu czeka niecierpliwie na dni wolne w tygodniu. Jest to czas, jaki większość ludzi przeznacza na to ażeby naładować baterie oraz odpocząć. Często staramy się nie myśleć o pracy, a bardziej skupiamy się na tym aby pobyć jakiś czas z bliskimi i nacieszyć dajmy na to ładną pogodą, której w tygodniu nie mamy czasu za bardzo wykorzystać. Co zatem zrobić by wolny od pracy czas wykorzystać jak najlepiej. Abyśmy wrócili do pracy z dużą dawką energii?
ekologia

W jaki sposób zachować idealne samopoczucie? Odwiedź sklepy zaopatrzone w certyfikat ekologiczny

Stałe życie w ciągłym biegu, nerwy, napięcie w szkole, obowiązki względem rodziny jak i mnóstwo innych czynników ma negatywny wpływ na ludzki stan zdrowia. Funkcjonując w stałym zmęczeniu jesteśmy niezwykle podatni na stany chorobowe bądź zakażenia. Żeby się przed tym uchronić trzeba wykonać pierwsze kroki w stronę lepszego życia.