Tag Archive: Spacer

Spacer

ekologia

W jaki sposób zachować idealne samopoczucie? Odwiedź sklepy zaopatrzone w certyfikat ekologiczny

Egzystencja w permanentnym biegu, stres, napięcie w pracy, zobowiązania rodzinne oraz mnóstwo innych czynników ma negatywny wpływ na nasz stan zdrowia. Funkcjonując w ciągłym zmęczeniu jesteśmy ogromnie podatni na infekcje i zakażenia. Aby się przed tym ustrzec trzeba wykonać pierwsze kroki w stronę zdrowszego życia.
góry

Gdzie warto pojechać zarówno na weekend jak i na parę dni?

Każdy kto chodzi do pracy od poniedziałku do piątku czeka z niecierpliwością na dni wolne w tygodniu. Jest to czas, jaki większa ilość ludzi przeznacza na to aby naładować siły i wypocząć. Często staramy się odwrócić myśli od pracy, a w większym stopniu skupiamy się na tym by pobyć trochę z rodziną oraz nacieszyć na przykład piękną pogodą, jakiej w tygodniu nie da się tak do końca wykorzystać. Co w związku z tym zrobić aby wolny od pracy czas doskonale wykorzystać. Byśmy wrócili do pracy z dużą dawką energii?
Kiedy dusza choruje

Naturalne sposoby na walkę z przeziębieniem w ciąży

W okresie ciąży odporność organizmu jest pomniejszona, dlatego znacznie łatwiej jest się przeziębić, szczególnie zimą i wczesną wiosną. Jeśli spodziewamy się dziecka i złapią nas pierwsze objawy choroby – bolące gardło, katar, czy gorączka – nie czekajmy i od razu weźmy się do działania. Domowe metody, to skuteczne i bezpieczne sposoby na przeziębienie w ciąży.