Tag Archive: SPA

SPA

posłane łóżko hotelowe

Hotel w stolicy Dolnego Śląska – atrakcyjne i rekomendowane propozycje

W każdym z dużych miast w naszym kraju jest porządna baza noclegowa. Nie trzeba się przejmować, że nie będziemy mieli gdzie przenocować. Oczywiście zawsze fajniej wcześniej sprawdzić, które hotele są w konkretnym mieście i która lokalizacja jest dla nas odpowiednia. Wtedy również najlepiej zrobić rezerwację, ale nawet na ostatnią chwilę znajdą się dla nas jakieś odpowiednie hotele Wrocław to duże miasto, w którym jest dużo hoteli.
images

Wody termalne najlepszym lekarstwem na duszę i ciało

Wyzwania życia codziennego wymagają od nas mnóstwo energii. Niestety, robiąc nasze powszednie powinności tylko ją tracimy. Każdego dnia jesteśmy wystawieni na wiele stresujących sytuacji. W pracy bywamy zawaleni przeróżnymi obowiązkami, co raz częściej także jesteśmy zmuszeni brać dodatkowe godziny, by przypodobać się szefowi. W domu czekają na nas kłopoty z pociechami i partnerami. Na dodatek, odżywiamy się nieprawidłowo.
images

Terapia światłem oraz jej zalety

Ostatnimi czasy nadzwyczaj powszechne są zabiegi fototerapii. Fototerapia jest naświetlaniem przy pomocy właściwego rodzaju światła, które posiada właściwości lecznicze i o wiele większe natężenie niż normalne lampki. Umożliwia leczenie depresji spowodowanej brakiem słońca w godzinach porannych, zwłaszcza w okresie zimy. Niedobór światła może doprowadzać np. do zaburzeń cyklu snu, wahań nastroju, kłopotów z koncentracją oraz nieprawidłowości w rytmie wydzielania hormonów.