Tag: służba zdrowia

służba zdrowia

Lekarz musi poza empatią posiąść też coś, co jest znacznie ważniejsze, a mianowicie wiedzę

Każdy, kto jest lekarzem, zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną rolę pełni ten zawód. Nie ulega wątpliwości, że specjalista ten jest odpowiedzialny za życie i zdrowie innych ludzi. Niezależnie od tego, jakiego są koloru skóry, pochodzenia, czy wyznania, dobry lekarz będzie zabiegał o dobro tego drugiego człowieka. Jest to zadanie, które jawi się niewątpliwie jako życiowa misją.

Fit

Idealny gabinet lekarski

Każdy lekarz dobrze wie, jak ważną pełni rolę. Życie ludzkie jest czymś bezcennym, stąd też na co dzień, zabiegając o to, by je podtrzymywać, leczyć z chorób czy jak najbardziej ulepszać jego jakość, należy wiedzieć, że jest to nie tylko kwestia wiedzy, ale również i podejścia.

Fit

Poziom zadowolenia klientów państwowych przychodni lekarskich

Polska służba zdrowia nie należy do idealnych systemowo tworów. Mnóstwo jest zaniedbań, które jedynie jeszcze bardziej pogarszają zły obraz. Jeszcze nie tak dawno politycy mogli przekonywać, że jest zgoła odmiennie, jednakże wyniki Europejskiego Konsumenckiego Indeksu Zdrowia, nie pozostawiają nawet najmniejszych wątpliwości – niestety, może nie jesteśmy najgorsi, ale znajdujemy się na szarym końcu.

Fit