Tag: składki

składki

W jaki sposób sprawnie wypełnić różnorodne druczki? Sprawdzamy o jakich formalnościach nie warto zapominać!

Dla większości osób obowiązek wykonywania różnorodnych formalności jest wielką mordęgą. Trzeba jednak mieć na uwadze, że z wszystkimi druczkami nigdy nie pozostajemy sami, gdyż zawsze możemy poprosić o pomoc specjalistów. Dla osób, które najbardziej nie lubią wizyt w zatłoczonych urzędach, bardzo dobrym rozwiązaniem jest administracja elektroniczna, dzięki której możemy załatwić wszystkie ważne sprawy bez opuszczania domu.

Style

Uruchamiając firmę o pewnych rzeczach po prostu musisz się dowiedzieć, jeżeli masz wątpliwości, sprawdź w witrynie internetowej Zus-u

Uruchomienie własnej firmy to konieczność zapoznania się z licznymi ustawami, pamiętania o kluczowych terminach i składkach, bez tego po prostu nie da się funkcjonować.

Style

Co trzeba wiedzieć, chcąc właściwie się wywiązać z corocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym?

Nowy rok niesie kolejne podatkowe zmiany. Wśród takich zmian się znajduje zmiana właściwości skarbowego urzędu dla celów VAT. Część podatników zostanie zobligowana do zmiany obecnego Urzędu Skarbowego.

Style

Zagadnienia z obszaru ubezpieczeń – dlaczego należy je znać?

W dzisiejszych czasach spotyka nas coraz to więcej zdarzeń, w których znajomość pewnych pojęć może być bardzo przydatna. Tyczy się to jednakowo osób prywatnych, jak i prowadzących swoją działalność gospodarczą.

Style

Bezpieczne interesy Twojej firmy

Pomysłów na własną działalność można mieć całą masę, ale do każdego z nich trzeba się wystarczająco przygotować. Nie można myśleć: ”Zarejestruje, a potem jakoś to będzie”, bo musimy pamiętać o wszelakich zobowiązaniach finansowych, odprowadzać składki a także inwestować w firmę.

Style