Tag Archive: Silnik

Silnik

samochód

Część układu zawieszenia w aucie – poznaj więcej informacji

W obecnych czasach większość osób ma samochód. Nieistotne czy jest to auto z salonu, czy jest to samochód używany, ale jest. Z tego też powodu dużo ludzi ma świadomość jak ważne jest to żeby dbać o swe auto. Trzeba starać się by samochód był zadbany z zewnątrz, ale równie ważne jest jeżdżenie do warsztatu samochodowego by dowiedzieć się, czy rzeczywiście z autem jest wszystko okej.
Volvo

Tuning samochodowy – jakie są jego rodzaje – sprawdź

Czy rozmyślamy o tym, aby zmodernizować własny wóz?

Spoglądamy na nasz samochód i przychodzimy do zdania, że coś chcemy w nim zmienić? Może nie do końca spodobał nam się jego wygląd, może chcemy wykonać coś z jego silnikiem, żeby mieć szansę liczyć na znaczniejsze osiągi? Zanim rozpoczniemy coś robić, to może warto na początku popatrzeć na to jakie zmiany w ogóle okazują się być realne do wykonania w sytuacji naszej marki?
mechanik pod samochodem

Kto ma albo nabywa używany samochód, ten wcześniej czy później będzie musiał znaleźć dobry warsztat

Naprawa samochodów jest terminem niezwykle szerokim i nawet trudno byłoby znaleźć mechanika, który mógłby wykonać przy skodzie absolutnie wszystkie prace. I w żadnym wypadku nie chodzi tutaj o dostępność odpowiednich urządzeń pomiarowych albo pozostałych sprzętów, ale o konkretne kompetencje. Zresztą obecnie właściciele autoserwisów sami muszą określić, czym będą się zajmować – jedni zatem stawiają na elektronikę, inni na blacharstwo, pozostali np. mają stacje diagnostyczne.