Tag Archive: Silnik

Silnik

mechanik pod samochodem

Kto ma albo nabywa używany samochód, ten wcześniej czy później będzie musiał znaleźć dobry warsztat

Naprawa samochodów jest terminem niezwykle szerokim i nawet trudno byłoby znaleźć mechanika, który mógłby wykonać przy skodzie absolutnie wszystkie prace. I w żadnym wypadku nie chodzi tutaj o dostępność odpowiednich urządzeń pomiarowych albo pozostałych sprzętów, ale o konkretne kompetencje. Zresztą obecnie właściciele autoserwisów sami muszą określić, czym będą się zajmować – jedni zatem stawiają na elektronikę, inni na blacharstwo, pozostali np. mają stacje diagnostyczne.
samochód

Część układu zawieszenia w aucie – poznaj więcej informacji

W naszych czasach wielu ludzi posiada auto. Nieistotne czy jest to auto z salonu, czy jest to pojazd używany, ale jest. Z tego też powodu dużo ludzi ma świadomość jak ważne jest to by zadbać o swe auto. Trzeba starać się by samochód był zadbany z zewnątrz, ale tak samo istotne jest bywanie w warsztacie samochodowym żeby dowiedzieć się, czy rzeczywiście z samochodem jest wszystko okej.
Volvo

Tuning samochodowy – jakie są jego rodzaje – sprawdź

Czy rozmyślamy o tym, aby zmienić swój wóz?

Spoglądamy na nasz pojazd i dochodzimy do zdania, że coś chcielibyśmy w nim odmienić? Być może nie do końca spodobał nam się jego wizerunek, być może pragniemy zrobić coś z jego silnikiem, aby mieć szansę liczyć na większe osiągi? Zanim rozpoczniemy coś robić, to może należy na początku popatrzeć na to jakie zmiany w ogóle są możliwe do wykonania w przypadku naszej marki?