Rozpoznanie faktur jako nowoczesna usługa dla firm rachunkowych

dokument papierowy
Rozpoznanie faktur to współczesna biur skierowana do biur księgowych, również firm.

Rozpoznanie faktur to współczesna biur mierzona do biur księgowych, oraz jednostek.

Dzięki spożytkowaniu zaawansowanej techniki jest możliwość wyeliminować mozolne i powtarzające się działania wdrażania i dekretacji faktur zezwalając zaoszczędzić czas, oraz zmniejszyć koszty prowadzenia działalności.

faktura
Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy chcemy, żeby nasza firma dobrze funkcjonowała i nie miała problemów z najmniejszymi urzędami, to powinniśmy zadbać o to, aby pracownicy księgowości mogli wspomagać się właściwymi programami, za pomocą których utrzymanie porządku w tym dziale będzie rzeczywiście proste. Kiedy nie powiemy, które programy będą tutaj najlepsze i niezbędne, to wpierw musimy swoich księgowych zapytać, co może im się przydać, a potem programistów spytać, co będzie tu odpowiednie.

Przy pomocy systemu rozpoznanie faktur już na wstępnym etapie obsługi pozostają zeskanowane i zidentyfikowane, a cała dalsza obsługa ma możliwość się odbywać na elektronicznych danych faktury.

Po rozmowie z naszymi księgowymi prędko się przekonamy, że konieczny będzie taki program, który pozwoli na błyskawiczne wpisywanie faktur do systemu, przez co nie będą one znikać w drodze pomiędzy działami, gdzie będą musiały być podpisane. Taki system do fakturowania, pozwala rzetelnie zorientować się, jakie faktury pojawiły się na terenie firmy, i gdzie one są, a po zarchiwizowaniu, prościej będzie je znaleźć – automatyzacja faktur, przez co bez niepotrzebnego szukania i zbędnych nerwów będziemy mieli szansę je

księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

przynieść podczas kontroli. Taki system zezwoli nam także na idealne rozliczanie się z urzędami, gdyż wszystkie wyliczenia będą się natychmiast zjawiały w systemie, przez co mniejsze będzie niebezpieczeństwo, że zadziała czynnik ludzki oraz będzie wprowadzony jakiś błąd.

księgowa
Autor: NATO E-3A Component
Źródło: http://www.flickr.com

Pracochłonne i mechaniczne czynności przeprowadzane dotąd przez pracownika dokonuje system informatyczny, redukując działania operatorskie do niezbędnego minimum. W efekcie rozpoznane i opisane pisma zostają wprowadzone do systemu finansowo rachunkowego. Obraz dokumentu wraz z opisem i historią zostaje na zawsze zapisany w pewnym archiwum elektronicznym z możnością poszukiwania, przeglądania, wydruku, czy eksportowania. Każdy dokument faktury w systemie finansowo księgowym ma swój odpowiednik w formie obrazu elektronicznego w archiwum.