Tag: rękawiczki

rękawiczki

Czemu wędrówki na świeżym powietrzu są tak ważne dla każdego malucha.

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, młodzi rodzice dowiadują się, że choćby się waliło i paliło, co dzień należ wychodzić na spacer. Ciężko się dziwić, że pojawia się zapytanie: po co?

Spacer to przede wszystkim solidna dawka tlenu dla dziecka. Dotleniony organizm dobrze działa, mózg dobrze się rozwija, na buzi pojawiają się zdrowe rumieńce. Jeśli dziecko na spacerze śpi, oddycha spokojnie i głęboko, co służy dotlenieniu, a ruch na świeżym powietrzu służy mu jeszcze bardziej.

Dziecięce trendy

Przygotuj się do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko wielkie święto dla każdego dziecka ale również wielki stres jak również spory koszt dla rodziców. Całe święto poprzedza szereg przygotowań nie tylko w sferze duchowej, ale także takich powiązanych z kupowaniem właściwego wyposażenia komunijnego, przygotowaniem imprezy jak również zaproszeniem rodzimy. Niezwykle istotnymwydatkiem są stroje komunijne.

Dziecięce trendy Nowe kolekcje Style

Czyszczenie to najczęściej udręka dla domowników

Przykładasz ogromną wagę do porządków i chcesz, aby w twoim domu to było respektowane. Męczą cię bowiem złe przyzwyczajenia twojego męża, jego wyssanego z mlekiem matki poczucia, że nic w domu jeśli chodzi o porządki nie musi robić. Starczy, że wróci z pracy, usiądzie się na łóżku i włączy telewizor. Czasami jeszcze otworzy piwo i będzie drzemał spokojnie. Nie budzisz go, bo zdajesz sobie sprawę, iż przecież wrócił z pracy, jednak chciałabyś, aby choć w sobotę trochę ci pomagał przy sprzątaniu…

Style

Które akcesoria są niezastąpione w kiedy temperatura spada poniżej zera

Nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety, mamy zimę i musimy, jako co roku schować krótkie spodenki do szafy, a zamiennie wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Nowe kolekcje