Przystopujmy trochę

depresja
Mogłoby się wydawać, że urodziliśmy się w cudownych czasach. Nie doświadczamy okrucieństwa wojen. Nie głodujemy. Większość chorób jest już na szczęście do wyleczenia. Zdobywamy odpowiednie wykształcenie oraz posadę, która pomaga nam żyć na odpowiednim poziomie. Możemy spełniać swoje marzenia i realizować zainteresowania. Ale jednej rzeczy nam brakuje ciągle. Jest to czas.

psycholog
Źródło: http://www.sxc.hu/

Może się zdawać, że urodziliśmy się w cudownych czasach. Nie doświadczamy okropności wojny. Nie głodujemy. Wiele chorób jest już na szczęście uleczalna. Mamy świetne wykształcenie i posadę, która pomaga nam egzystować na godziwym poziomie. Mamy możliwość spełniać najskrytsze pragnienia i rozwijać zainteresowania. Jednak jednej rzeczy nam brakuje nieustannie. Jest to czas.

Nieustający pęd to przyczyna naszej wiecznej nerwicy. Poprzez stres w życiu codziennym pogarszają się relacje z bliskimi. Nierzadko nie mamy odrobiny czasu, by opowiedzieć dzieciom historyjkę na dobranoc albo spożyć z małżonkiem wspólny posiłek. Jesteśmy w wiecznym biegu, bojąc się, że dokądś się spóźnimy lub o czymś bardzo ważnym zapomnimy. Pragniemy dać radę ze wszystkim, a w rzeczywistości wiele rzeczy nas omija. Nie wiadomo kiedy, nasze pociechy dojrzewają i opuszczają rodzinny dom. Nasz partner oddala się od nas i w pewnym momencie dostrzegamy, że to zupełnie obca osoba. A przecież kiedyś kochaliśmy się tak bardzo. W efekcie zostajemy sami, bez własnego życia. Nigdy wszakże nie znaleźliśmy czasu na własny rozwój. W pośpiechu za pozycją utraciliśmy wszystko, co kochaliśmy.

Aby zapobiec temu ponuremu biegowi wydarzeń, należy na moment zwolnić i zastanowić nad swoim życiem. Pomoże nam w tym gabinet tarapeuty. Odwiedzając często gabinet psychoterapii Kraków, na pewno spojrzymy na swoje życie z całkiem odmiennej strony. Może się okazać, że należy tylko trochę zwolnić, aby wszystko wróciło do normy. Gdy zaczniemy poświęcać czas sobie, będziemy zadowoleni. A kiedy my będziemy zadowoleni, poczują to nasi najbliżsi. Warto spróbować wcielić w życie terapię właśnie przez wzgląd na rodzinę. W końcu zasługują oni na szczęście. Każdy dobry psycholog Kraków powie, że wszystko zaczyna się w naszym umyśle. Jeśli my siebie nie zaakceptujemy,pozostali również tego nie uczynią. Tylko człowiek, który kocha siebie, może naprawdę polubić innych. Trzeba o tym wiedzieć, kiedy znowu rzucimy się w wir pracy. Poświęcajmy sobie więcej uwagi, a zaowocuje to prędzej niż nam się wydaje.Przeczytaj więcej prad na http://psychoterapia-horyzonty.pl/Oferta_psychoterapia.

Źródło: