Tag Archive: proces

proces

lekarz

Dalekowzroczność łapie głównie starszych osób

O ile wśród młodych ludzi przeważnie stykamy się z tym, że są krótkowidzami, o tyle z pewnością wśród starszych przeważa dalekowzroczność. Od czasu do czasu okazuje się, iż ich soczewka tak się odmienia, że z łatwością dostrzegają to, co mieści się nawet kilkanaście metrów od nich, ale nie dostrzegają tego co mają przed oczami. Taką osobę bardzo łatwo poznać po tym, że podczas czytania gazety bez okularów, odsuwa ją naprawdę najdalej jak tylko ma szansę, a o przeczytaniu niewielkiego druku nie ma wcale mowy, jeżeli nie jest wyposażona w właściwe okulary, czy chociażby w lupę.
środki

Analiza procesów biznesowych jako pierwszy krok na drodze ulepszeń działalności firmy

Analiza procesu tworzy się z wielu procesów statystycznych, bez jakich ciężko sobie wyobrazić funkcjonalny system sterowania jakością.
Analiza, optymalizacja, fachowe wdrożenie systemowego wsparcia owych procesów to niemalże warunek powodzenia, a także składnik decydujący o trwałej sytuacji na rynku. Zawarte w module procedury poprawiają i rozszerzają funkcje modułu i umożliwiają w dokładny sposób przyjrzeć się wydajności jakościowej przedsiębiorstwa. Dzięki harmonii podejść statystycznych z rozmaitymi wzorcami, analityk otrzymuje bardzo duży zakres statystyk bez potrzeby przystosowywania analiz.
Analizowanie danych

Obecnie mamy spore możliwości pozyskiwania danych. Pokazuje to choćby zjawisko Big Data

Istnieją ku temu przesłanki, iż przyszłość należy do statystyki. Na sam przód wysuwa sie Big Data, są to zbiory danych o dużej pojemności, zmienności oraz określonej wartości. Cel uzyskiwania dostępu do tego typu informacji oraz przetwarzania, jest dosyć oczywisty – ma to wspierać procesy decyzyjne. Dzięki temu możemy odkrywać nowe zjawiska, jak i również optymalizować procesy.