Tag: prawa

prawa

Biuro detektywistyczne – rodzaj przyjmowanych zleceń

Obecnie funkcjonują biura detektywistyczne, świadczące usługi zarówno podobne, jak te świadczone przez organy ścigania, jak i totalnie odmienne. Oto zestawienie najpopularniejszych zleceń, jakie wykonują detektywi.

Style

O czym najlepiej pamiętać zostając artystą – prawa autorskie

W dwudziestym pierwszym wieku różnorodni artyści mają znacznie więcej pola do popisu, niż niegdyś. Nie jedynie coraz więcej osób bierze udział w odbiorze sztuki, słynne są nowe techniki i środki przekazu, wśród jakich da się wybrać najwłaściwsze, ale także da się korzystać z licznych zadań promocyjnych dostępnych w internecie.

Style

Najważniejsze jest BHP nie tylko dla pracownika

Nieważne, w jakiej placówce jesteśmy bezpieczeństwo pracownika powinno być najistotniejsze dla pracodawcy. Trzeba powiedzieć, że w tej kwestii wszyscy są zgodni – bezpieczeństwo człowieka jest najistotniejsze. Ale mają to na uwadze zwłaszcza Ci szefowie, którzy mają pod swoją kuratela osoby pracujące fizycznie.

Style

Kiedy dobrze jest skorzystać ze wsparcia adwokata? W jakich sprawach nam może pomóc? Jak wygląda rola takiej osoby?

Praktyka mówi wyraźnie, iż dobrze jest nie brać się za kwestie, o których nie mamy pojęcia. Dobrze jest te kwestie powierzyć osobie, która się na takich rzeczach zna. Tak wygląda to choćby ze znajomością prawa.

Style