Tag: powietrze

powietrze

Klimatyzatory mają szansę działać tak latem, jak i zimą

Klimatyzatory przydają się nie tylko latem
Nie ma znaczenia czy działamy w biurze, czy na hali magazynowej, latem wciąż chcemy się chronić przed upałem, zimą natomiast zależy nam na tym, żeby nie zmarznąć. Przez to właśnie znacznie częściej w różnych przedsiębiorstwach, a nawet w naszych domach montowane są klimatyzatory, za pomocą których możemy utrzymywać właściwą temperaturę powietrza.

Style

W jaki sposób możemy pozbyć się roztoczy

Około 50% społeczeństwa państw wysoko uprzemysłowionych cierpi na przeróżnego rodzaju alergie. Jest to powodowane głównie dużym zanieczyszczeniem atmosfery, ale dodatkowo spadkiem odporności organizmu człowieka. Częstą alergią jest alergia na roztocza pyłu domowego. Roztocza to mikroskopijne pajęczaki, które idealnie czują się w cieple. Ich istnienie może być źródłem wielu kłopotów ze zdrowiem, zaś walka z roztoczami to na prawdę mordęga!

Fit

Dbajmy o to by żyć w jak najzdrowszym środowisku

Powietrze w naszym kraju być może nie jest bardzo zdrowe, choćby z tego powodu, że mamy dosyć sporą liczbę ludzi na metr kwadratowy, lecz tak czy siak statystyczny mieszkaniec Polski ma w przypadku powietrza dużo lepiej, aniżeli chociażby mieszkaniec Państwa Środka. Naturalnie należy postarać się dorównać najlepszym, a więc np. Norwegom albo Duńczykom. Generalnie dużo moglibyśmy się uczyć od akurat mieszkańców północnej Europy. Trzeba także zadbać o zdrowe powietrze w swoim domu bądź biurze. Wiadomo: nierzadko rzeczywistość jest taka, że mamy bardzo duży problem, aby zbyt długo siedzieć w czterech ścianach.

Fit