Tag: poród

poród

Zabawki dla dzieci – o czym warto pamiętać?

Zanim jednakże dziecię opuści rodzinne gniazdo, przed nami jeszcze długa i wyboista droga, by odpowiednio wychować małego człowieka. Rzecz jasna, niejeden świeżo upieczony rodzic bez wątpienia przeczytał przed pojawieniem się dzidziusia całe tomy fachowych poradników i wydaje mu się, że posiada kompletną wiedzę na temat wychowania pociechy. Jak często praktyka pokonuje teorię! Okazuje się, że najkorzystniej zdać się na własną intuicję.

Dziecięce trendy

Kiedy masz trudności z zajściem w ciążę, trzeba udać się poradni

Ciąża i narodziny potomka to niezwykle ważny i charakterystyczny czas w życiu każdej kobiety. Ważna rola tego okresu związane jest w pierwszej kolejności z pojawianiem się nowego życia, nowego człowieka, którego później należy wychować. Ogólnie bardzo duża liczba kobiet stawia sobie za życiowy cel by urodzić dziecko, jednak nie zawsze wszystko idzie po ich myśli.

Fit

Niedługo zostaniecie rodzicami? Nie zapominajcie o zebraniu wyprawki!

Urodzenie się dziecka to wydarzenie podniosłe w życiu każdej rodziny. Dziecko wywraca uporządkowany dotąd świat do góry nogami. Wymaga całodobowej opieki, karmienia, zmieniania pieluszek i miłości rodziców. Opiekę nad dzieckiem można sobie ułatwić, kupując właściwą wyprawkę. Pojawia się jednak pytanie, co powinno się w niej znaleźć.

Dziecięce trendy

Problemy młodych mam po porodzie naturalnymi siłami, jak w tego typu sytuacjach pomaga operacja krocza.

Poród siłami natury spowodować może znaczne uszkodzenia w organizmie kobiety, jakie w późniejszym okresie czasu mogą przyćmić radość z macierzyństwa i ogólny komfort życia. Mogą mieć również ogromne znaczenie na seks i czerpanie z tego radości, a niestety problem ten dotyka wielu pań. Ocenia się, że blisko dziewięćdziesiąt procent porodów może się zakończyć mniejszymi lub większymi uszkodzeniami dróg rodnych.

Fit

Edukacyjne zabawki dla najmłodszych

Gdy wejdziemy do pierwszego lepszego sklepu z dziecięcymi zabawkami, natychmiast pada na nas blady strach, w jaki sposób dać sobie radę ze odnalezieniem tej upragnionej przez naszą pociechę zabawki. Osobom, które nie posiadają dzieci, a zamierzają zrobić niespodziankę chrześniakowi, w tym zalewie produktów w sklepach jest podwójnie gorzej. Tu już nie ma innego wyjścia, jak tylko polegać na znającej się na rzeczy ekspedientce lub też w ostateczności poprosić o pomoc rodzica, który właśnie jest ze swoim dzieckiem po zakup jakiegoś rewelacyjnie modnego wozu strażackiego, niezwykle przytulaśnej maskotki albo też kolejnej lalki. Aby trochę ułatwić zakupy polecamy kilka rzeczy, bez których obecnie wasze dziecko nie będzie mogło się obejść. Dlatego kochani rodzice, wyciągajcie kieszenie, oto przed Wami zabawkowy niezbędnik, który bije rekordy sprzedaży w sklepach w całym kraju.

Dziecięce trendy

Przedwczesny poród – zagrożenia

Mimo postępu medycyny, dzieci, które przychodzą wcześniej na świat są narażone na niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Trzeba wiedzieć, że można zredukować ryzyko urodzenia wcześniaka, stosując się do zaleceń lekarza.

Fit