Tag: polska

polska

Rejestrowanie znaków towarowych to ważna sprawa

W tych czasach każdego dnia powstaje na świecie bardzo dużo znaków towarowych. Część z nich przapadnie podczas rejestracji, bo wyjdzie na to, że ktoś już z nich korzysta, a część wcale nie zostanie zgłoszona. Ale jest też grupa znaków, które są rejestrowane.

Style

Czy znasz się na programach motywacyjnych?

Coraz większa liczba firm i przedsiębiorstw dostrzega obecnie wagę budowania własnego wizerunku na rynku, jak również dobrych relacji z teraźniejszymi i potencjalnymi klientami. W tym celu wprowadzany jest tak zwany marketing relacji. Opiera się on na tezie, że wartością najbardziej istotną jest poznanie klienta i jego potrzeb. Zadowolenie klienta z działania firmy jest niezwykle istotne, ponieważ może wpłynąć pozytywnie na budowany wizerunek firmy.

Style

Idealne przygotowanie do imprezy w lesie – pomyśl nad wynajmem agregatów prądotwórczych

Zbliża się czas urlopowy. Z pewnością nie jesteśmy w stanie się już doczekać zbliżającego się wielkimi krokami urlopu. Przecież marzyliśmy o nim przez całą zimę, która tego roku wyjątkowo dała nam popalić. W przeciągu tych leniwych, chłodnych wieczorów, nierzadko wracaliśmy do tych szczęśliwych chwil, które spędziliśmy na ubiegłorocznych wczasach. Przeglądaliśmy wesołe zdjęcia i snuliśmy plany na ten rok. Czujemy się już zmęczeni tym ciągłym pędem. Nasza praca nas stresuje. Szefostwo zasypuje nas dodatkowymi obowiązkami. Nie możemy poradzić sobie już z rodzinnymi kłopotami. Jeżeli przeczuwamy, że lada moment coś w nas pęknie, to znak, że potrzebujemy wakacji i to w trybie pilnym.

Style