Tag: podeszwa

podeszwa

Dobre buty dla malucha

Zima powoli zmierza ku końcowi, zatem czas wymienić garderobę na wiosenną, zaś zimową odłożyć na dno szafy. Jak wiemy, szczególnie wyczulone na zmianę temperatur są nasze dzieci, dlatego warto zainteresować się „co w trawie piszczy” w sezonie wiosna-lato 2015 w modzie dla najmłodszych. Lecz nie będzie to przegląd najnowszych kurtek, a…butów.

Dziecięce trendy

Twoi pracownicy potrzebują odzieży ochronnej oraz dostępu do optymalnego wyposażenia, to wpływa na bezpieczeństwo i komfort prac

Obowiązkiem pracodawcy okazuje się zapewnienie zatrudnionym osobom należytych warunków pracy, opartych na zasadach BHP i gwarantujących całkowite bezpieczeństwo. Jednym z podstawowych aspektów okazuje się zakup profesjonalnej odzieży roboczej przeznaczonej dla konkretnej grupy zawodowej. Pracodawca powinien też zapewnić pracującym dostęp do bezpiecznego oraz niezawodnego wyposażenia.

Trendy w urodzie

Idzie wiosna! Wytrzymałe buty na ciepłe dni

Na wiosnę wszyscy stajemy przed wyborem tegorocznych butów na pogodniejsze dni. Poprzednie buty są niejednokrotnie już tak znoszone i obdarte, że nie olśniewają prezencją i jawią nam się jako mniej atrakcyjne.

Nowe kolekcje