Tag Archive: piersi

piersi

Nocna bielizna

I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani

Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również gustownie ubrana. I nie idzie w tym przypadku jedyni o strój na co dzień, ale również stosownie dobraną bieliznę. Wiele pań nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy idealną sylwetkę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na niejednej pani wygląda oszałamiająco i powoduje, że czuje się ona piękna.
ciało

Kobiece oraz męskie kłopoty z wyglądem – sprawdź na ten temat więcej

Przyszło nam żyć w czasach, kiedy musimy być fit i mieć proporcje osób niczym z barwnych czasopism. Nie jest to proste drogie panie, bo gdy ćwiczymy, to też niektóre partie ciała na tym tracą. Dlatego wiele kobiet myśli o tym, by powiększyć sobie piersi. A gdy mają gdzieś nadmierną tkankę tłuszczową, to zastanawiają się nad zmianą rozmiaru biustu właśnie dzięki wspomnianej tkance. Gdy chodzi o powiększanie biustu tkanką tłuszczową, to jest to dość popularna opcja.
stanik

jak kupować dobry biustonosz?

Wybierając gatunek biustonosza każda pani winna pamiętać, że powinno się go dopasować do kondycji piersi i wybrać należytą budowę, również dobrze dobrać rozmiar. Kiepsko dostosowany format może owocować bólem pleców, a nawet odkształceniem piersi. Ciężar biustu utrzymuje się na obwodzie, toteż nadzwyczaj ważne jest dokładne zmierzenie owej partii ciała. Dzięki temu stanik będzie stanowił porządne wsparcie dla kręgosłupa.
akt - skóra

Jak obecne gabinety kosmetyczne wykorzystują nowinki techniczne przy rozmaitych zabiegach.

Kobiety od bardzo dawna marzą o tym, aby jak najładniej wyglądać. Trudno się więc dziwić, że za swoją urodę są w stanie naprawdę dużo się wykosztować, a także sporo wycierpieć, bowiem niektóre zabiegi nie należą do najprzyjemniejszych. Rzecz jasna rzeczą wiadomą jest, że aby dobrze wyglądać trzeba przede wszystkim o siebie dbać, jeżeli ktoś nic nie robi i na co dzień objada się pączkami, to największa ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, które mimo wszystko pilnują tego, aby właściwie żyć każdego dnia wizyta w dobrym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może sporo pomóc. A aktualnie jest w czym wybierać, bowiem medycyna i kosmetologia estetyczna bez przerwy idą mocno do przodu. Jeszcze niedawno największym zmartwieniem pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Obecnie zamiast tego dość inwazyjnego zabiegu stosuje się ultradźwięki czy lasery, które nie tylko są znacznie bezpieczniejsze, ale też dają przeważnie dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.