Tag Archive: piersi

piersi

akt - skóra

Jak obecne gabinety kosmetyczne wykorzystują nowinki techniczne przy rozmaitych zabiegach.

Kobiety od bardzo dawna pragną, aby pięknie wyglądać. Nic dziwnego, że za swoją urodę będą w stanie dużo zapłacić, a także sporo wycierpieć, bo niektóre z zabiegów wcale do przyjemnych nie należą. Rzecz jasna rzeczą wiadomą jest, że aby dobrze wyglądać w pierwszej kolejności trzeba o siebie dbać, jeśli ktoś nic nie robi i cały czas przejada się słodyczami, to bawet duża ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, które jednak dbają o to, aby odpowiednio żyć na co dzień wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może sporo pomóc. A obecnie jest w czym wybierać, ponieważ medycyna i kosmetologia estetyczna cały czas idą mocno w przód. Jeszcze niedawno jednym z największych problemów pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak dużo. Obecnie zamiast tego dość inwazyjnego zabiegu wykorzystuje się ultradźwięki czy lasery, które nie tylko są dużo bardziej bezpieczne, lecz również dają najczęściej dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.

ciało

Kobiece oraz męskie kłopoty z wyglądem – sprawdź na ten temat więcej

Żyjemy w czasach, kiedy musimy być fit i posiadać proporcje osób niczym z barwnych gazet. Nie jest to łatwe drogie panie, bo gdy będziemy ćwiczyły, to też pewne partie ciała na tym stracą. Z tego powodu sporo pań zastanawia się nad tym, żeby zmienić rozmiar biustu. A jeśli posiadają w którymś miejscu nadmierną tkankę tłuszczową, to zastanawiają się nad zmianą rozmiaru biustu właśnie dzięki wspomnianej tkance. Kiedy chodzi o powiększanie biustu tkanką tłuszczową, to jest to bardzo popularne rozwiązanie.
Nocna bielizna

I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani

Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również gustownie ubrana. I nie idzie w tym przypadku jedyni o strój na co dzień, ale również stosownie dobraną bieliznę. Wiele pań nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy idealną sylwetkę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na niejednej pani wygląda oszałamiająco i powoduje, że czuje się ona piękna.
stanik

jak kupować dobry biustonosz?

Wybierając gatunek biustonosza każda pani winna pamiętać, że powinno się go dopasować do kondycji piersi i wybrać należytą budowę, również dobrze dobrać rozmiar. Kiepsko dostosowany format może owocować bólem pleców, a nawet odkształceniem piersi. Ciężar biustu utrzymuje się na obwodzie, toteż nadzwyczaj ważne jest dokładne zmierzenie owej partii ciała. Dzięki temu stanik będzie stanowił porządne wsparcie dla kręgosłupa.