Tag: pasje

pasje

Prezentowy zawrót głowy

Każdy rodzic jak najbardziej zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, w którą trzeba włożyć wiele pieniędzy. Czego wszak nie robi się dla swoich dzieci? Z pewnością każdy z nas chce, by naszemu dziecku niczego nie zabrakło, dlatego już od najmłodszych lat dziecka dokładamy wszelakich starań, by tak właśnie było. wiele godzin spędzonych w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i poszukiwanie wyjątkowych prezentów na święta czy inne okazje… Kto z nas tego nie zna? Jeżeli staramy się pod różnym względem być dobrymi, a może nawet najlepszymi rodzicami, to istnieje duża szansa na to, że takimi właśnie będziemy.

Dziecięce trendy

Jaki prezent zakupić? Czy masz takie dylematy? Jeśli owszem, nie jesteś w tym osamotniony, bo to dość powszechny problem

Niespodzianki, bardzo obszerny temat. Również masz z tym kłopot. A szczegółowo, masz kłopot, by kupić komuś bliskiemu odpowiedni podarunek? Skoro tak, to raczej jesteś w dużej grupie, na pewno większej niż ta, gdzie są osoby, które zawsze wiedzą, co powinniśmy kupić. Mowa tu o bliskich, a co o „dalszych”, jeśli jesteśmy w stanie tak do tego podejść? Wypytujemy wtedy znajomych lub zakupimy coś prostego, coś co na pewno się sprawdzi, nie będzie porywające, lecz nie będzie także szokujące, czyli raczej zostanie zaakceptowane.

Dziecięce trendy