Tag Archive: pasje

pasje

zabawka

Prezentowy zawrót głowy

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, na którą warto przeznaczyć wiele pieniędzy. Czego wszakże nie robi się dla swoich dzieci? Na pewno każdy z nas chce, aby naszemu dziecku niczego nie zabrakło, stąd też już od najmłodszych lat dziecka robimy wszystko, by tak właśnie było. wiele godzin spędzonych w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie wyjątkowych podarunków na święta czy inne okazje… Kto z nas tego nie zna? Jeżeli staramy się pod różnym względem być dobrymi, a najlepiej nawet najlepszymi rodzicami, to jest spora szansa na to, że takimi właśnie będziemy.
dziewczynka w stroju Myszki Miki

Jaki prezent zakupić? Czy masz takie dylematy? Jeśli owszem, nie jesteś w tym osamotniony, bo to dość powszechny problem

Upominki, temat rzeka. Także masz z tym kłopot. A konkretnie, masz kłopot, żeby zakupić komuś bliskiemu najlepszy prezent? Skoro tak, to raczej jesteś w ogromnej grupie, na pewno większej niż ta, w jakiej są osoby, które zawsze wiedzą, co powinniśmy kupić. Mówimy tu o bliskich, a co o „dalszych”, jeśli można tak to ująć? Wyznaczymy wtedy znajomych lub kupujemy coś prostego, coś co zapewne się sprawdzi, nie będzie może oszałamiające, lecz nie będzie również szokujące, czyli raczej zostanie zaaprobowane.