Tag Archive: pasje

pasje

dziewczynka w stroju Myszki Miki

Jaki prezent zakupić? Czy masz takie dylematy? Jeśli owszem, nie jesteś w tym osamotniony, bo to dość powszechny problem

Upominki, temat rzeka. Również masz z tym kłopot. A szczegółowo, masz kłopot, żeby zakupić komuś bliskiemu najbardziej odpowiedni prezent? Jeśli tak, to raczej jesteś w dużej grupie, na pewno większej niż ta, gdzie są osoby, które zawsze wiedzą, co można kupić. Mówimy tu o bliskich, a co o „dalszych”, jeśli jesteśmy w stanie tak to ująć? Wyznaczymy wtedy znajomych lub kupujemy coś prostego, coś co na pewno się sprawdzi, nie będzie może oszałamiające, ale nie będzie też szokujące, czyli raczej zostanie zaaprobowane.
zabawka

Prezentowy zawrót głowy

Każdy rodzic jak najbardziej zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to „inwestycja”, w którą trzeba włożyć wiele pieniędzy. Czego wszak nie robi się dla własnych pociech? Z pewnością każdy z nas chciałby, aby naszemu dziecku niczego nie zabrakło, dlatego już od najmłodszych lat malucha dokładamy wszelakich starań, by tak właśnie było. Godziny spędzone w kolejkach do lekarzy, nieprzespane noce, ale i szukanie wyjątkowych prezentów na święta czy inne okazje… Kto z nas tego nie zna? Jeżeli staramy się na wszystkich polach być dobrymi, a może nawet najlepszymi rodzicami, to jest duża szansa na to, że takimi właśnie będziemy.