Tag: pasażerowie

pasażerowie

Kiedy planujesz lot samolotem, upewnij się, że masz gdzie zaparkować swój samochód

Lot samolotem jest najbardziej komfortowym sposobem podróżowania. Doskonale rozbudowane krajowe połączenia lotnicze gwarantują, że także w granicach kraju można z świetnym efektem poruszać się samolotami. To idealna możliwość dla ludzi biznesu, którzy prowadzą negocjacje w różnych częściach Polski i muszą przemieszczać się w naprawdę szybkim czasie.

Style

Jakie prawa ma pasażer, kiedy jest opóźnienie w locie

Jeśli myślimy o liniach lotniczych, to zazwyczaj przychodzi nam do głowy, gdzie ędziemy musieli polecieć samolotem lub gdzie ostatnio lecieliśmy. Niektóre osoby myślą o rozwalonych walizkach albo o bagażach, które poleciały dalej i na które musieli czekać. Część osób wspomina czekanie na opóźniony lot. Bardzo często nie otrzymało się za to żadnej rekompensaty. Dlaczego? Bo nie bierzemy pod uwagę, że kiedy firma lotnicza sprzedaje nam bilety, to posiadają wobec nas pewne obowiązki.

Style

Naprawienie szkody za opóźniony lot – co warto o tym wiedzieć?

Mnóstwo osób nierzadko podróżuje samolotem, ponieważ na pewno jest to bardzo komfortowy środek transportu. Dodatkowo zaletą latania samolotem jest to, że jest on o wiele krótszy niż jazda wozem bądź innym środkiem lokomocji. Nierzadko samolotem można pokonać pewną odległość w godzinę, podczas gdy jadąc na przykład samochodem tą samą trasę pokonamy na przykład w pięć godzin.

Style