Tag Archive: pasażerowie

pasażerowie

Naprawienie szkody za opóźniony lot – co warto o tym wiedzieć?

Mnóstwo osób nieraz podróżuje samolotem, albowiem z pewnością jest to bardzo komfortowy środek transportu. Poza tym wartością latania samolotem jest to, iż jest on o wiele krótszy niż jazda samochodem bądź innym środkiem lokomocji. Nierzadko samolotem wolno pokonać jakąś odległość w godzinę, podczas gdy jadąc na przykład wozem tą samą trasę odbędziemy przykładowo w pięć godzin.
lotnisko

Jakie prawa ma pasażer, kiedy jest opóźnienie w locie

Jeżeli myślimy o liniach lotniczych, to przeważnie przychodzi nam do głowy, dokąd ędziemy musieli się wybrać samolotem albo w którym miejscu ostatnio byliśmy. Niektóre osoby myślą o uszkodzonych walizkach albo o bagażach, które poleciały dalej i na które było trzeba czekać. Część osób wspomina czekanie na opóźniony lot. Najczęściej nikt nie otrzymuje za to żadnej rekompensaty. Czemu? Bo nie bierzemy pod uwagę, że kiedy przedsiębiorstwo lotnicze sprzedaje nam bilety, to mają wobec nas jasno określone zobowiązania.
zakład samochodowy

Kiedy planujesz lot samolotem, upewnij się, że masz gdzie zaparkować swój samochód

Lot samolotem okazuje się niezwykle komfortowym sposobem odbywania podróży. Coraz lepiej rozbudowane połączenia w Polsce sprawiają, że też w granicach kraju można z świetnym efektem poruszać się drogą powietrzną. To doskonała alternatywa dla ludzi biznesu, którzy załatwiają sprawy w różnorakich punktach Polski i muszą poruszać się w naprawdę szybkim czasie.