Tag Archive: pasażerowie

pasażerowie

zakład samochodowy

Kiedy planujesz lot samolotem, upewnij się, że masz gdzie zaparkować swój samochód

Lot samolotem okazuje się niezwykle komfortowym sposobem odbywania podróży. Coraz lepiej rozbudowane połączenia w Polsce sprawiają, że też w granicach kraju można z świetnym efektem poruszać się drogą powietrzną. To doskonała alternatywa dla ludzi biznesu, którzy załatwiają sprawy w różnorakich punktach Polski i muszą poruszać się w naprawdę szybkim czasie.

Naprawienie szkody za opóźniony lot – co warto o tym wiedzieć?

Multum osób w wielu przypadkach podróżuje samolotem, bo naturalnie jest to ogromnie użyteczny środek transportu. Mało tego zaletą latania samolotem jest to, że jest on o wiele krótszy niż jazda wozem czy też innym środkiem lokomocji. Nieraz samolotem można pokonać jakąś odległość w godzinę, podczas kiedy jadąc przykładowo wozem tą samą trasę odbędziemy przykładowo w pięć godzin.
lotnisko

Jakie prawa ma pasażer, kiedy jest opóźnienie w locie

Jeżeli myślimy o liniach lotniczych, to zazwyczaj myślimy o tym, dokąd ędziemy musieli się wybrać samolotem lub gdzie ostatnio lecieliśmy. Niektóre osoby myślą o rozwalonych walizkach albo o bagażach, które poleciały dalej i na które musieli czekać. Wielu ludzi wspomina czekanie na spóźniony lot. Najczęściej nie otrzymało się za to żadnego zadośćuczynienia. Dlaczego? Bo zapominamy, że kiedy przedsiębiorstwo lotnicze sprzedaje nam bilety, to posiadają wobec nas jasno określone zobowiązania.