Tag Archive: pasażerowie

pasażerowie

Naprawienie szkody za opóźniony lot – co warto o tym wiedzieć?

Dużo osób nierzadko podróżuje samolotem, bowiem naturalnie jest to bardzo pożyteczny środek transportu. Poza tym wartością latania samolotem jest to, że jest on o wiele krótszy niż jazda samochodem bądź innym środkiem lokomocji. Częstokroć samolotem można pokonać jakąś odległość w godzinę, podczas kiedy jadąc na przykład samochodem tą samą trasę przebędziemy na przykład w pięć godzin.
zakład samochodowy

Kiedy planujesz lot samolotem, upewnij się, że masz gdzie zaparkować swój samochód

Lot samolotem okazuje się niezwykle komfortowym sposobem odbywania podróży. Coraz lepiej rozbudowane połączenia w Polsce sprawiają, że też w granicach kraju można z świetnym efektem poruszać się drogą powietrzną. To doskonała alternatywa dla ludzi biznesu, którzy załatwiają sprawy w różnorakich punktach Polski i muszą poruszać się w naprawdę szybkim czasie.
lotnisko

Jakie prawa ma pasażer, kiedy jest opóźnienie w locie

Jeżeli myślimy o liniach lotniczych, to zazwyczaj myślimy o tym, dokąd ędziemy musieli się wybrać samolotem lub gdzie ostatnio lecieliśmy. Niektóre osoby myślą o rozwalonych walizkach albo o bagażach, które poleciały dalej i na które musieli czekać. Wielu ludzi wspomina czekanie na spóźniony lot. Najczęściej nie otrzymało się za to żadnego zadośćuczynienia. Dlaczego? Bo zapominamy, że kiedy przedsiębiorstwo lotnicze sprzedaje nam bilety, to posiadają wobec nas jasno określone zobowiązania.