Tag: paradontoza

paradontoza

Fachowe doradztwo dentystyczne

Co zrobić żeby nasze zęby były niczym uśmiech gwiazd z Hollywood? Domowe sposoby na wybielenie zębów mogą uszkodzić szkliwo i doprowadzić do innych nieciekawych następstw. Po pierwsze powinniśmy iść do dentysty i wyleczyć zęby, żeby następnie móc myśleć o kolorycie zębów. Profesjonalne porady lekarza są jedyną słuszną opcją, gdy chcemy sprawić by nasze zęby stały się zdrowe i dobrze się prezentowały.

Fit

Uwaga na dziąsła!

Nie oszukujmy się, choroby związane z zębami prędzej czy później dotyczą każdego. Jest niesamowitą rzadkością osoba, która nigdy nie miała żadnych kłopotów z zębami.

Fit

Polacy powinni zadbać o własne zęby!

Chociaż na szczęście coraz chętniej chadzamy do gabinetów dentystów, to jednakowoż ciągle nie jesteśmy generalnie społeczeństwem, w którym to najzwyczajniej w świecie absolutna większość ludzi posiada zdrowe uzębienie. Ostatnio zostało gdzieś zamieszczone, że parodontoza dotyka jakieś 80% Polaków.

Fit

Fachowe porady dentystyczne

Co zrobić by nasze zęby były niczym uśmiech gwiazd filmowych? Domowe pomysły na wybielenie zębów mogą zepsuć szkliwo i prowadzić do innych nieprzyjemnych skutków. Najpierw powinniśmy pójść do dentysty i doprowadzić do przyzwoitego stanu nasze zęby, żeby następnie móc pomyśleć o kolorycie zębów. Profesjonalne porady lekarza są jedyną słuszną drogą, gdy chcemy sprawić by nasze zęby stały się zdrowe i pięknie się prezentowały.

Fit

Paradontoza to dolegliwość, jaka może przytrafić się już ludziom około 30 roku życia

Paradontoza jest zapaleniem przyzębia wymagającym niezwłocznego leczenia, gdyż można w jej rezultacie stracić całe swoje uzębienie, a to bez znaczenia na wiek jest zawsze ciężkim przeżyciem. Powodują ją bakterie i bezustanne stany zapalne przyczyniające się do coraz bardziej zaawansowanego procesu niszczenia kości.

Fit

Branża stomatologiczna

Branża dentystyczna w u nas powoli, niespiesznie, jednakże się rozwija. Związane jest to między innymi z tym, że po pierwsze świadomość naszych rodaków, co do ślicznie wyglądającego uśmiechu i przede wszystkim zdrowego rośnie a po drugie usługi dentystyczne w naszym kraju są o wiele tańsze niż za granicą.

Fit

Strategia walki lekarzy stomatologów ze schorzeniem uzębienia i dziąseł, które nazywa się paradantozą.

Niejednokrotnie pacjenci użalają się swym stomatologom, że podczas gryzienia twardszych produktów dokucza im ból, a przy szczotkowaniu zębów zdarzają się krwawienia z dziąseł. Skutkiem tych dokuczliwości może być np. zła szczoteczka albo pasta albo niewłaściwa metoda szczotkowania. Prowadzi to do odsłonięcia szyjek zębów, inaczej korzeni, a w rezultacie do ich nadwrażliwości i boleści.

Fit