Tag Archive: opłata

opłata

Elektroniczny system dostępu

Wszechstronna obsługa obiektów dzięki innowacyjnemu systemowi ESOK

Kompleksową oraz profesjonalną obsługę rozmaitego typu obiektów umożliwia obecnie oryginalny system ESOK, to znaczy Elektroniczny System Obsługi Klienta. Układ ten rozlicza Klientów ze świadczonych usług na podstawie czasu, na ogół jest on użytkowany przykładowo na basenach, obiektach sportowych czy rekreacyjnych, nieraz stosuje się go również w barach i innego typu lokalach, które korzystają z bramek i czytników rejestrujących wejście na teren konkretnego obiektu bądź skorzystanie z określonej usługi.
Wyliczenia podatku

Dla kogo przeznaczony będzie pit 37 i dlaczego należy się z niego rozliczać?

Jeżeli w konkretnym roku podatkowym, osoba fizyczna zdobyła jakiś dochód, jego zadaniem będzie wypełnienie jak i złożenie deklaracji pit do odpowiedniego dla swojego adresu zamieszkania Urzędu Skarbowego. Rozliczenie to, czyli wypełnienie deklaracji pit 37 a także w każdym roku musi zostać zaniesiona do urzędu w kwietniu. Teraz data ta ustalona jest do dnia 30 kwietnia. Dla sporej ilości osób będzie to problematyczne, aby prawidłowo uzupełnić deklarację.
Złomowanie

Twój samochód służył Ci już przez długi czas i nie nadaje się już do jazdy? Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi czas i nie nadaje się już do jazdy. Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto. Jeśli nasze auto nie nadaje się już do jazdy, to powinniśmy je zezłomować. Jeżeli nie zdecydujemy się na ten ruch, nasz pojazd nadal będzie widnieć w rejestrze, a my zaś będziemy musieli regulować opłaty za obligatoryjne składki. Możemy również sprzedać auto na części.