Tag: NFZ

NFZ

Chorujesz na wadę wzroku? Najwłaściwsza będzie korekcja laserowa

W dzisiejszych realiach znacznie więcej ludzi cierpi na wszelkiego rodzaju schorzenia wzroku, pośród nich przoduje astygmatyzm. Jest to choroba genetyczna, posiadająca duże szansę przekazania jej potomstwu. Dodatkowo, nasz tryb życia niezwykle pomaga takiemu psuciu się wzroku.

Fit

Kardiolog w mieście Wrocław

Uzdrawianie wad serca to jedna z większych operacji. Niektórzy są w stanie funkcjonować z wadą przez całe życie pewnym osobom bez przeszczepu daje się parę miesięcy nie zawsze przyjemnego życia.

Fit

Planujesz mieć dziecko? Sprawdź, jakie badania można wykonać przed i podczas ciąży

Większość małżeństw podchodzi do planowania potomstwa nadzwyczaj mądrze. Wielokrotnie na początek ubiegają się o dobre mieszkanie albo dom oraz realizują się w karierze, by zapewnić jak najlepsze warunki życia dla swojego maluszka. Chcą także zweryfikować, w jakiej są kondycji, zatem też w czasie ciąży decydują się na przeprowadzanie badań umożliwiających dowiedzieć się czy z brzdącem wszystko jest jak powinno być.

Fit

Gdy zmagasz się z problemem zeza, masz okazję zdecydować się na operację oraz pozbyć się zaburzeń

Zez bywa bardzo nieprzyjemną i problematyczną chorobą. Polega ona na nierównomiernym ułożeniu gałek ocznych, co skutkuje zarówno nieładnym wyglądem, lecz też wieloma znaczącymi nieprawidłowościami widzenia. W związku z poważnym przebiegiem choroby zezowej niektórym pacjentom zaleca się korektę zeza.

Fit

Wybór profesjonalnego lekarza z dziedziny ginekologii

Wizyta u ginekologa jest z reguły dla każdej kobiety naprawdę krępująca. Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że podczas badania trzeba zdjąć ubrania. Dobrze jest toteż postarać się o wybór lekarza, który będzie wyrozumiały, a jednocześnie będzie posiadał solidne kompetencje. Który ginekolog w Gdańsku jest naprawdę najlepszą alternatywą? Jakie kwestie mają znaczenie priorytetowe?

Fit

Problemy ze sprawnością fizyczną? Skontaktuj się z doktorem i poproś o skierowanie na rehabilitację!

Siedzący tryb życia w tej chwili prowadzi coraz więcej Polaków. Nie jest tona pewno dobre dla naszego kręgosłupa, ponieważ zwiększamy jego obciążenie. Wobec tego, już dzisiaj powinieneś pomyśleć co należy zrobić, by później nie mieć żadnych, większych kłopotów ze zdrowiem.

Fit