Najlepsza oferta e-papierosów w sieci

elektroniczny papieros
Zdrowie, atrakcyjny design, bezpieczeństwo, oszczędność – to tylko niektóre zalety e-papierosa. Cóż to takiego?

Jest to stosunkowo niedawno wprowadzone urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa.E-papierosy podają minimalne ilości nikotyny, ale zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy. Co istotne w dzisiejszych czasach, stosowanie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to prawda – ale myślmy długoterminowo – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie popularnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w nadchodzącym czasie zaś my zaczniemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Elektroniczne papierosy to głównie brak wydzielania substancji smolistych, metali ciężkich oraz związków rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, ponieważ dym jest bezbarwny i ma delikatny zapach zależnie od liquidy. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają żółknięciu, natomiast oddech pozostaje świeży na bardzo długo. Plusem zastosowania e-papierosa jest to, że jego właściciele sami są w stanie wybrać odpowiadające stężenie nikotyny.
elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów nabyć możemy płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Co ciekawe, walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Każdy palący sam decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.

E-papieros to w zasadzie całkiem nowy produkt na polskim rynku – na zachodzie jest on bardzo popularny. Niejakim problemem dla części osób może być z pewnością koszt zakupu dobrego e-papierosa. Jednak inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena z roku na rok idzie w górę. Z tego powodu powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

W sklepach internetowych znajdziemy modele wyglądem bardzo zbliżone do popularnego papierosa, a także w kształcie fajki czy cygara. Wygląd urządzenia nie przekłada się na jego działanie – na cenę, owszem. Papieros elektroniczny może posiadać także dodatkowe funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, małych rozmiarów wyświetlacz z godziną oraz datą czy licznik ilości „spalonych” papierosów. Urządzenie warte uwagi!