Tag Archive: miłość

miłość

udzielanie porad przez prezenterkę telewizyjną

Porada na każdą możliwość

Czasem w życiu człowieka pojawiają się takie chwile, że potrzebne stają się wartościowe porady. Najczęściej pytamy o radę kogoś, kto zdobył wiedzę oraz wiele przeżył – na przykład ekspertów z danej materii albo osoby wiekowe, powszechnie uważana za rozsądniejsze od reszty ludzi. Lecz co przedsięwziąć w wypadku, kiedy w otoczeniu nie ma kogoś kompetentnego, kogo można poprosić? Wtedy mądrze jest udać się do pobliskiej księgarni, by poszukać poradnika.
rozwód

Związek małżeński się nie układa? Prawnik pomoże się rozwieść

Niestety, nie każde małżeństwo jest udane. Wiele par, które wcześniej zdecydowały się stanąć na ślubnym kobiercu stwierdza, że z czasem ich miłość zanika. Nieporozumienia, brak uczucia, utrata zaufania – wszystko to sprawia, że taki związek formalny staje się coraz potężniejszym ciężarem. Dla wielu osób w tej konkretnej sytuacji opcją doskonałą może być rozstanie.
prezent dla rodziców

Sprezentuj coś swoim rodzicom

Kupowanie prezentów to wspaniały sposób na to, by wyrazić komuś swoją miłość, wdzięczność czy pamięć
prezent dla rodziców
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy wszystko robione jest szybko. Kontaktujemy się także w ten sposób i na przykład zamiast skupić się na wizytach domowych czyli twarzą w twarz wybieramy telefony lub Internet.